logo

Odvodňovací systémy

Odvodňovací řešení Schlüter-Systems jsou přesně sladěná s produkty Schlüter-KERDI a -DITRA. Zajistí se tak, aby vlhkost zůstala nejenom mimo stavební konstrukci, ale aby byla zároveň odváděna přesně tam, kde nemůže způsobit žádnou škodu.

Schlüter®-KERDI-LINE-VARIO

Schlüter®-KERDI-LINE-VARIO

Objevte další generaci liniového odvodnění: Schlüter-KERDI-LINE-VARIO kombinuje výkonnou KERDI odvodňovací techniku s elegantními profily ve Schlüter designu.
Aktualizovaný systém se skládá z odvodňovací jednotky KERDI-LINE-VARIO-H, adaptéru odtoku s integrovanou těsnicí manžetou a horizontálního vlnitého odtoku otočného o 360° s integrovanou zápachovou uzávěrkou.
Tento variabilní odvodňovací systém je kombinován s našimi minimalistickými kvalitními designovými profily v provedeních COVE a WAVE.
Další čtení

Schlüter®-SHELF

Schlüter®-SHELF

Schlüter-SHELF nepůsobí pěkně pouze ve sprše. Polička v elegantním STYLE designu poskytne praktickou odkládací plochu všude tam, kde se má pokládat obklad nebo kde již obklad existuje.
Další čtení

Schlüter®-KERDI-LINE

Schlüter®-KERDI-LINE

Schlüter-KERDI-LINE je vícedílný lineární odtokový systém pro montáž sprch v úrovní podlahy s horizontálním nebo vertikálním odtokem pro osazení ke stěně nebo centrálně v ploše.
Další čtení

Schlüter®-KERDI-SHOWER-LT / -LTS

Schlüter®-KERDI-SHOWER-LT / -LTS

Schlüter-KERDI-SHOWER-LT je spádová deska z tlakově stabilního expandovaného polystyrénu (EPS). Byla vyvinuta v souladu se systémem liniového odvodnění Schlüter-KERDI-LINE. Spádová deska má přímo na povrchu nakašírovanou izolaci Schlüter-KERDI a vykazuje dostatečný spád povrchu.
Další čtení

Schlüter®-KERDI-SHOWER-T

Schlüter®-KERDI-SHOWER-T

Schlüter-KERDI-SHOWER-T je modulární systém pro montáž sprch v úrovni podlahy s obkladem z keramiky. Spádové desky se dodávají v různých rozměrech a nabízejí tak řešení pro mnoho stavebních projektů.
Další čtení

Schlüter®-KERDI-DRAIN

Schlüter®-KERDI-DRAIN

Schlüter-KERDI-DRAIN je systém vpustí pro spolehlivé napojení na kontaktní izolaci Schlüter-KERDI nebo na jiné systémy kontaktních izolací.
Další čtení

Schlüter®-SHOWERPROFILE-S / -R

Schlüter®-SHOWERPROFILE-S / -R

Schlüter-SHOWERPROFILE-S je spádový klín z plochého profilu z kartáčované ušlechtilé oceli se spádem 2% pro obložení bočních stran sprch v úrovni podlahy. Profil je na zadní straně opatřen střiží pro zakotvení do lepidla na obklady a dlažbu. Pro uchycení v podlaze slouží systémový nosný profil z tvrdého PVC s různými výškami a s drážkou pro uchycení ve tvaru U. Pro úpravu výšky se příliš dlouhý spádový klín na nízké a / nebo vysoké straně podle potřeby zkrátí. Spádový klín lze použít vlevo nebo vpravo k přechodu podlahy nebo pod obkladem boční stěny.
Další čtení

Schlüter®-SHOWERPROFILE-WS/-WSK

Schlüter®-SHOWERPROFILE-WS/-WSK

Schlüter-SHOWERPROFILE-WS je dvoudílný profil z eloxovaného hliníku na ochranu proti přetékání vody ve sprchách v úrovni podlahy. Nosný profil se v průběhu pokládky dlažby ukotví v lepidle. Lze jej volitelně osadit půlkulatou nebo vzpřímenou rovnou vložkou jako zábranu proti přetékání vody. Obě varianty jsou vhodné pro přejíždění invalidního vozíku.
Další čtení

Schlüter®-TROBA-LINE-TL/-TLR/-TLR-E

Schlüter®-TROBA-LINE-TL/-TLR/-TLR-E

Schlüter-TROBA-LINE-TL/-TLR/-TLR-E je drenážní žlab z ušlechtilé oceli, který je možné osadit při nízkých výškách napojení dveří na balkonech a terasách, kde zabraňuje hromadění vody. Může být používán i jako žlab pro plošnou drenáž.
Další čtení

Schlüter®-KERDI-DRAIN-SP-E

Schlüter®-KERDI-DRAIN-SP-E

Schlüter-KERDI-DRAIN-SP-E je chrlič z ušlechtilé oceli pro odvodnění balkonů a teras ukončených parapetní zdí. Manžeta Schlüter-KERDI pro vodotěsné napojení se lepí na velkou lepící přírubu chrliče, čímž se zajišťuje jednoduché a spolehlivé připojení kontaktních izolací.
Další čtení

Adresa:

Schlüter-Systems KG
Schmölestr. 7
58640 Iserlohn
Nemecko

Schlüter v České republice
Schlüter v České republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

Schlüter ve Slovenské republice
Schlüter ve Slovenské republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?

Důležité doplňující informace

k našim výrobkům a variantám výrobků naleznete zde:

Kovové povrchy
Kovové povrchy

Přehled: Od "ušlechtilé oceli" po "hliník toskánská bronzová"

Legenda "Varianty"

Pro jednotné a přehledné uspořádání tabulek používáme následující symboly a zkratky:

image image image image

= k dodání i ve 3 m

= Easycut

= Easyfill

= speciální perforování    

 

PL = balení na euro-paletách                
KV = balení v bednách
BV = balení ve svazcích (Všechny profily jsou baleny po 10 kusech, pokud není výslovně uvedeno jinak.)
P = balení v balíčku
R = role
ks = kus

 

Rozměry:
H = výška
L = délka
B = šířka