logo

Odvodňovací systémy

Odvodňovací řešení Schlüter-Systems jsou přesně sladěná s produkty Schlüter-KERDI a -DITRA 25. Zajistí se tak, aby vlhkost zůstala nejenom mimo stavební konstrukci, ale aby byla zároveň odváděna přesně tam, kde nemůže způsobit žádnou škodu.

Schlüter®-KERDI-LINE-VARIO

Schlüter®-KERDI-LINE-VARIO

Objevte další generaci liniového odvodnění: Schlüter-KERDI-LINE-VARIO kombinuje výkonnou KERDI odvodňovací techniku s elegantními profily ve Schlüter designu.
Aktualizovaný systém se skládá z odvodňovací jednotky KERDI-LINE-VARIO-H, adaptéru odtoku s integrovanou těsnicí manžetou a horizontálního vlnitého odtoku otočného o 360° s integrovanou zápachovou uzávěrkou.
Tento variabilní odvodňovací systém je kombinován s našimi minimalistickými kvalitními designovými profily v provedeních COVE a WAVE.
Další čtení

Schlüter®-SHELF

Schlüter®-SHELF

Schlüter-SHELF nepůsobí pěkně pouze ve sprše. Polička v elegantním STYLE designu poskytne praktickou odkládací plochu všude tam, kde se má pokládat obklad nebo kde již obklad existuje.
Další čtení

Schlüter®-KERDI-LINE

Schlüter®-KERDI-LINE

Schlüter-KERDI-LINE je vícedílný lineární odtokový systém pro montáž sprch v úrovní podlahy s horizontálním nebo vertikálním odtokem pro osazení ke stěně nebo centrálně v ploše.
Další čtení

Schlüter®-KERDI-SHOWER-L

Schlüter®-KERDI-SHOWER-L

Schlüter-KERDI-SHOWER-L je dvoudílná spádová deska pro sprchy v úrovni podlahy se spádem 2% s již nalepenou izolací Schlüter-KERDI umožňující přímou pokládku dlažby a spojující díly spádové desky. Pokládá se na individuální podklad k liniovému odvodnění Schlüter-KERDI-LINE, které je již zafixováno v ploše.
Další čtení

Schlüter®-KERDI-SHOWER-T

Schlüter®-KERDI-SHOWER-T

Schlüter-KERDI-SHOWER-T je modulární systém pro montáž sprch v úrovni podlahy s obkladem z keramiky. Spádové desky se dodávají v různých rozměrech a nabízejí tak řešení pro mnoho stavebních projektů.
Další čtení

Schlüter®-KERDI-DRAIN

Schlüter®-KERDI-DRAIN

Schlüter-KERDI-DRAIN je systém vpustí pro spolehlivé napojení na kontaktní izolaci Schlüter-KERDI nebo na jiné systémy kontaktních izolací.
Další čtení

Schlüter®-SHOWERPROFILE-S / -R

Schlüter®-SHOWERPROFILE-S / -R

Schlüter-SHOWERPROFILE-S je spádovýklín z plochého profi lu z kartáčované ušlechtilé oceli se spádem 2% pro obložení bočních stran sprch v úrovni podlahy. Profi l je na zadní straně opatřen střiží pro zakotvení do lepidla na obklady a dlažbu. Pro uchycení v podlaze slouží systémový nosný profi l z tvrdého PVC s různými výškami a s drážkou pro uchycení ve tvaru U. Pro úpravu výšky se příliš dlouhý spádový klín na nízké a / nebo vysoké straně podle potřeby zkrátí. Spádový klín lze použít vlevo nebo vpravo k přechodu podlahy nebo pod obkladem boční stěny.
Další čtení

Schlüter®-SHOWERPROFILE-WS/-WSK

Schlüter®-SHOWERPROFILE-WS/-WSK

Schlüter-SHOWERPROFILE-WS je dvoudílný profil z eloxovaného hliníku na ochranu proti přetékání vody ve sprchách v úrovni podlahy. Nosný profil se v průběhu pokládky dlažby ukotví v lepidle. Lze jej volitelně osadit půlkulatou nebo vzpřímenou rovnou vložkou jako zábranu proti přetékání vody. Obě varianty jsou vhodné pro přejíždění invalidního vozíku.
Schlüter-SHOWERPROFILE-WSK je dvoudílný profil z eloxovaného hliníku na ochranu proti přetékání vody ve sprchách v úrovni podlahy. Nosný profil se lepí dodatečně na stávající obklad. Lze jej volitelně osadit půlkulatou nebo vzpřímenou rovnou vložkou jako zábranu proti přetékání vody. Obě varianty jsou vhodné pro přejíždění invalidního vozíku.
Další čtení

Schlüter®-TROBA-LINE-TL/-TLR/-TLR-E

Schlüter®-TROBA-LINE-TL/-TLR/-TLR-E

Schlüter-TROBA-LINE-TL/-TLR/-TLR-E je drenážní žlab z ušlechtilé oceli, který je možné osadit při nízkých výškách napojení dveří na balkonech a terasách, kde zabraňuje hromadění vody. Může být používán i jako žlab pro plošnou drenáž.
Další čtení

Schlüter®-KERDI-DRAIN-SP-E

Schlüter®-KERDI-DRAIN-SP-E

Schlüter-KERDI-DRAIN-SP-E je chrlič z ušlechtilé oceli pro odvodnění balkonů a teras ukončených parapetní zdí. Manžeta Schlüter-KERDI pro vodotěsné napojení se lepí na velkou lepící přírubu chrliče, čímž se zajišťuje jednoduché a spolehlivé připojení kontaktních izolací.
Další čtení

Váš kontaktní partner:

Schlüter-Systems KG
Servisní kancelář Praha
Politických vězňů 912/ 10

CZ - 110 00 Praha 1

Tel:    + 420 222 192 550
Fax:    +420 222 192 552

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?

Důležité doplňující informace

k našim výrobkům a variantám výrobků naleznete zde:

Kovové povrchy
Kovové povrchy

Přehled: Od "ušlechtilé oceli" po "hliník toskánská bronzová"

Legenda "Varianty"

Pro jednotné a přehledné uspořádání tabulek používáme následující symboly a zkratky:

image image image

= nové výrobky

= k dodání i ve 3 m

= speciální perforování    

 

PL = balení na euro-paletách                
KV = balení v bednách
BV = balení ve svazcích (Všechny profily jsou baleny po 10 kusech, pokud není výslovně uvedeno jinak.)
P = balení v balíčku
R = role
ks = kus

 

Rozměry:
H = výška
L = délka
B = šířka