logo

Podlahové konstrukce

Schlüter-BEKOTEC-systém je tenkovrstvá podlahová konstrukce bez trhlin, s min. pnutím a krátkou dobou provádění. Ve spojení se Schlüter-BEKOTEC-THERM regulační technikou pro topení a chlazení lze zhotovit efektivní keramickou klima podlahu.

Schlüter®-BEKOTEC-EN 2520 /-EN 1520 PF

Schlüter®-BEKOTEC-EN 2520 /-EN 1520 PF

Schlüter-BEKOTEC je spolehlivá technologie podlahové konstrukce pro zhotovení funkčně bezpečných potěrů a topných potěrů bez trhlin s nízkou tloušťkou vrstvy od 52 mm (včetně 20 mm tepelné izolace). Kromě keramických dlaždic a přírodního kamene lze na BEKOTEC potěr pokládat i jiné podlahové krytiny.
Další čtení

Schlüter®-BEKOTEC-EN 23 F

Schlüter®-BEKOTEC-EN 23 F

Schlüter-BEKOTEC-F je spolehlivá technologie podlahové konstrukce pro zhotovení funkčně bezpečných potěrů a topných potěrů bez trhlin s velmi nízkou tloušťkou vrstvy od 31*mm. Kromě keramických dlaždic a přírodního kamene lze na BEKOTEC potěr pokládat i jiné podlahové krytiny.
Další čtení

Schlüter®-BEKOTEC-EN-F-PS

Schlüter®-BEKOTEC-EN-F-PS

Schlüter-BEKOTEC-EN-F-PS je potěrová deska s výlisky z tlakově stabilní hlubokotažné polystyrénové fólie uzpůsobená pro uchycení topného potrubí Schlüter (Ø 14/16 mm), která je na zadní straně samolepicí. Po stažení ochranné fólie může být deska s výlisky pokládána na vhodný podklad.
Další čtení

Schlüter-BEKOTEC-EN-FTS

Schlüter®-BEKOTEC-EN 18 FTS

Schlüter-BEKOTEC-EN 18 FTS je spolehlivá technologie podlahové konstrukce s integrovanou kročejovou izolací až 25 dB pro rekonstrukce a renovace objektů. Systém umožňuje zhotovení bezpečně fungujících potěrů a topných potěrů bez trhlin s nízkou tloušťkou vrstvy od 31 mm přímo na nosný podklad. Kromě keramických dlaždic a přírodního kamene lze na BEKOTEC potěr pokládat i jiné podlahové krytiny.
Další čtení

Schlüter-BEKOTEC-EN-FK

Schlüter®-BEKOTEC-EN 12 FK

Schlüter-BEKOTEC-EN 12 FK je spolehlivá technologie podlahové konstrukce, lepená jako kontaktní systém, vhodná pro rekonstrukce a renovace objektů. Systém umožňuje zhotovení funkčně bezpečných potěrů a topných potěrů bez trhlin s obzvláště nízkou tloušťkou vrstvy od 20 mm přímo na nosný podklad. Kromě keramických dlaždic a přírodního kamene lze na BEKOTEC potěr pokládat i jiné podlahové krytiny.
Další čtení

Schlüter®-BEKOTEC-EN-FK-PS

Schlüter®-BEKOTEC-EN-FK-PS

Schlüter-BEKOTEC-EN-FK-PS je potěrová deska s výlisky z tlakově stabilní hlubokotažné polystyrénové fólie, která je na zadní straně samolepicí. Po stažení ochranné fólie může být deska s výlisky pokládána na vhodný nosný podklad.
Další čtení

Schlüter®-BEKOTEC-DRAIN

Schlüter®-BEKOTEC-DRAIN

Schlüter-BEKOTEC-DRAIN je spolehlivá technologie pro podlahové konstrukce v exteriéru jako systém funkčně bezpečných potěrů bez trhlin s dlažbou z keramiky a přírodního kamene.
Další čtení

Adresa:

Schlüter-Systems KG
Schmölestr. 7
58640 Iserlohn
Nemecko

Schlüter v České republice
Schlüter v České republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

Schlüter ve Slovenské republice
Schlüter ve Slovenské republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?

Srovnání systémového potěru

Srovnání s běžným potěrem, vyhřívaným / nevyhřívaným

image
Schlüter®-BEKOTEC-THERM

Vše potřebné o keramické klima podlaze na: