logo

Podlahové konstrukce

Schlüter-BEKOTEC-systém je tenkovrstvá podlahová konstrukce bez trhlin, s min. pnutím a krátkou dobou provádění. Ve spojení se Schlüter-BEKOTEC-THERM regulační technikou pro topení a chlazení lze zhotovit efektivní keramickou klima podlahu.

Schlüter®-BEKOTEC-EN 2520 /-EN 1520 PF

Schlüter®-BEKOTEC-EN 2520 /-EN 1520 PF

Schlüter-BEKOTEC je spolehlivá technologie podlahové konstrukce pro zhotovení funkčně bezpečných potěrů a topných potěrů bez trhlin s nízkou tloušťkou vrstvy od 52 mm (včetně 20 mm tepelné izolace). Kromě keramických dlaždic a přírodního kamene lze na BEKOTEC potěr pokládat i jiné podlahové krytiny.
Další čtení

Schlüter®-BEKOTEC-EN 23 F

Schlüter®-BEKOTEC-EN 23 F

Schlüter-BEKOTEC-F je spolehlivá technologie podlahové konstrukce pro zhotovení funkčně bezpečných potěrů a topných potěrů bez trhlin s velmi nízkou tloušťkou vrstvy od 31*mm. Kromě keramických dlaždic a přírodního kamene lze na BEKOTEC potěr pokládat i jiné podlahové krytiny.
Další čtení

Schlüter-BEKOTEC-EN-FTS

Schlüter®-BEKOTEC-EN 18 FTS

Schlüter-BEKOTEC-EN 18 FTS je spolehlivá technologie podlahové konstrukce s integrovanou kročejovou izolací až 25 dB pro rekonstrukce a renovace objektů. Systém umožňuje zhotovení bezpečně fungujících potěrů a topných potěrů bez trhlin s nízkou tloušťkou vrstvy od 31 mm přímo na nosný podklad. Kromě keramických dlaždic a přírodního kamene lze na BEKOTEC potěr pokládat i jiné podlahové krytiny.
Další čtení

Schlüter-BEKOTEC-EN-FK

Schlüter®-BEKOTEC-EN 12 FK

Schlüter-BEKOTEC-EN 12 FK je spolehlivá technologie podlahové konstrukce, lepená jako kontaktní systém, vhodná pro rekonstrukce a renovace objektů. Systém umožňuje zhotovení funkčně bezpečných potěrů a topných potěrů bez trhlin s obzvláště nízkou tloušťkou vrstvy od 20 mm přímo na nosný podklad. Kromě keramických dlaždic a přírodního kamene lze na BEKOTEC potěr pokládat i jiné podlahové krytiny.
Další čtení

Schlüter®-BEKOTEC-DRAIN

Schlüter®-BEKOTEC-DRAIN

Schlüter-BEKOTEC-DRAIN je spolehlivá technologie pro podlahové konstrukce v exteriéru jako systém funkčně bezpečných potěrů bez trhlin s dlažbou z keramiky a přírodního kamene.
Další čtení

Adresa:

Schlüter-Systems KG
Schmölestr. 7
58640 Iserlohn
Nemecko

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?

Srovnání systémového potěru

Srovnání s běžným potěrem, vyhřívaným / nevyhřívaným

image
Schlüter®-BEKOTEC-THERM

Vše potřebné o keramické klima podlaze na: