logo

Schlüter®-KERDI-DRAIN

Použití a funkce

Schlüter-KERDI-DRAIN je systém podlahových vpustí pro snadné a spolehlivé napojení kontaktních izolací na domovní odpadové potrubí. V souladu s technickým listem ZDB platí jako uznávané odborné řešení.

Na širokou lichoběžníkovitě perforovanou přírubu nástavce pro tenkovrstvé lepení, která je potažená střiží se nalepí Schlüter-KERDI manžeta zajišťující těsné napojení na kontaktní plošnou izolaci.

Schlüter-KERDI-DRAIN vpusti jsou modulově sestaveny a lze je skládat podle individuálních požadavků. Různé design mřížky lze vzájemně kombinovat s různými vertikálními a horizontálními odtokovými tělesy se zápachovou uzávěrkou nebo bez ní.

Schlüter-KERDI-DRAIN-Style jsou různé design kryty ve spojení s téměř neviditelným konturovým rámem.

Schlüter-KERDI-DRAIN-BASE je podlahová vpusť s obzvláště nízkou konstrukční výškou, vhodná pro osazení do sprch v úrovni podlahy, zhotovených běžným způsobem s potěrem nebo do sprch zhotovených pomocí podlahových prvků Schlüter-KERDI-SHOWER.

Pro Schlüter-KERDI-DRAIN jsou k dispozici ve 3 variantách kompletní sady pro montáž systémů podlahových vpustí. Schlüter-KERDI-DRAIN-R10 GT je zápachová uzávěrka včetně silikonové suché klapky pro veškeré sady mřížka / rám o rozměrech 100 x 100 mm. Lze ji použít namísto dvoudílné zápachové uzávěrky. Zabraňuje tvorbě zápachu, který může vznikat u zřídka využívaných odtokových systémů (v koupelnách pro hosty, rekreačních bytech atd.) kvůli vyschnutí zápachové uzávěrky. Díky odtokovému výkonu min. 0,4/s (dle normy DIN EN 1253) může suchá zápachová uzávěrka nahradit v těchto případech stávající zápachovou uzávěrku i trvale. Dodržujte přiložené pokyny k údržbě.


Váš kontaktní partner:

Schlüter-Systems KG
Servisní kancelář Praha
Politických vězňů 912/ 10

CZ - 110 00 Praha 1

Tel:    + 420 222 192 550
Fax:    +420 222 192 552

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?

Důležité doplňující informace

k našim výrobkům a variantám výrobků naleznete zde:

Kovové povrchy
Kovové povrchy

Přehled: Od "ušlechtilé oceli" po "hliník toskánská bronzová"

Legenda "Varianty"

Pro jednotné a přehledné uspořádání tabulek používáme následující symboly a zkratky:

image image image

= nové výrobky

= k dodání i ve 3 m

= speciální perforování    

 

PL = balení na euro-paletách                
KV = balení v bednách
BV = balení ve svazcích (Všechny profily jsou baleny po 10 kusech, pokud není výslovně uvedeno jinak.)
P = balení v balíčku
R = role
ks = kus

 

Rozměry:
H = výška
L = délka
B = šířka