logo

Schlüter-BEKOTEC potěr

Výrobky

Výrobky

Schlüter-BEKOTEC- systém je tenkovrstvá podlahová konstrukce bez trhlin s min. pnutím a krátkou dobou provádění. Se Schlüter-BEKOTEC-THERM lze zhotovit efektivní keramickou klima podlahu.
Další čtení

Oblasti použití

Oblasti použití

Pokud nemají být jen hezké, ale i hezky teplé, doporučujeme Vám Schlüter-BEKOTEC-THERM. Nízká konstrukční výška - úspora materiálu a hmotnosti - krátká doba provádění.
Další čtení

Keramická klima podlaha

Keramická klima podlaha

Schlüter-BEKOTEC-THERM je spolehlivá technika pro podlahové konstrukce s nízkou výškou skladby. Ve spojení s příslušnou topnou a regulační technikou vzniká energeticky úsporný a rychle reagující systém podlahového vytápění.
Další čtení

Snadný a rychlý výpočet topného okruhu

Snadný a rychlý výpočet topného okruhu

Kalkulátor topných okruhů Schlüter-BEKOTEC-THERM umožňuje snadný a rychlý výpočet topných okruhů, potřeby trubek a objemového proudu pro místnosti od 4 do 30 m². Zohledňuje přitom specifické požadavky a podmínky různých místnosti.
Další čtení

Schlüter®-BEKOTEC-THERM

Schlüter®-BEKOTEC-THERM

Schlüter-BEKOTEC-THERM je spolehlivá technika pro podlahové konstrukce s nízkou výškou skladby. Ve spojení s příslušnou topnou a regulační technikou vznikne energeticky úsporný a rychle reagující systém podlahového vytápění s velmi nízkou teplotou na přívodním potrubí.


Vše potřebné o keramické klima podlaze na:

Váš kontaktní partner:

Schlüter-Systems KG
Servisní kancelář Praha
Politických vězňů 912/ 10

CZ - 110 00 Praha 1

Tel:    + 420 222 192 550
Fax:    +420 222 192 552

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?

Srovnání systémového potěru

Srovnání s běžným potěrem, vyhřívaným / nevyhřívaným