logo

Technika a design s profily

Profily Schlüter nabízejí ideální kombinaci funkčnosti a designu. Náš sortiment zahrnuje profily pro ukončení obkladů stěn a podlah, schodových hran a profily pro objektové spáry, spáry v ploše, koutové a napojovací spáry.

Ukončení podlah

Ukončení podlah

Ukončovací profily jako je originální Schlüter-SCHIENE ohraničují dlažbu nebo obklady a chrání vnější hrany dlažeb nebo obkladů z keramiky a přírodního kamene před mechanickým poškozením. Profily Schlüter-RENO vytvářejí plynulý přechod k přilehlým podlahovým krytinám. Všechny naše podlahové ukončovací profily přispívají k trvale pěknému vzhledu podlahové krytiny.
Další čtení

Vnější rohy a ukončení stěn

Vnější rohy a ukončení stěn

Profily sérií Schlüter-JOLLY, -RONDEC a -QUADEC vytvářejí dekorativní a mechanicky odolné ukončení obkladů a soklů z keramiky nebo přírodního kamene. Díky velkému množství variant barev a materiálů umožňují tyto profily mimořádně kreativní řešení. Ve spojení s bordurovými profily DESIGNLINE- a QUADEC-FS tak lze se Schlüter-Systems dosáhnout zajímavého zvýraznění.
Další čtení

Schodové hrany

Schodové hrany

Hrany schodů jsou vystaveny silnému mechanickému zátížení a představují vysoké riziko úrazu. Svým protiskluzným provedením a optickou výrazností přispívají Schlüter-TREP-profily k větší bezpečnosti. Chrání hrany stupňů a jejich krytinu před poškozením. Schlüter-TREP profily je možno velmi dobře kombinovat se Schlüter-LIPROTEC osvětlovacími profily.
Další čtení

Dilatační a odlehčovací spáry

Dilatační a odlehčovací spáry

Profily série Schlüter-DILEX nabízejí bezúdržbové a funkční řešení pro všechny běžné dilatační spáry v obkladech a dlažbách. Výrobní program zahrnuje typy profilů pro objektové spáry, spáry v ploše, koutové a napojovací spáry. Všechny profily se osazují během pokládání dlažby a obkladů. Podle předpokládaného mechanického nebo chemického namáhání podlahové krytiny jsou naše profily DILEX dodávány v provedení z různých materiálů.
Další čtení

Profily pro elastické obklady stěn a podlahové krytiny

Profily pro elastické obklady stěn a podlahové krytiny

Chrání hrany obkladů na podlaze, stěně a na schodech. Rychlá a snadná montáž. Zamezuje vzniku nebezpečných hran na přechodech mezi různými a různě vysokými podlahovými krytinami.
Další čtení

Váš kontaktní partner:

Schlüter-Systems KG
Servisní kancelář Praha
Politických vězňů 912/ 10

CZ - 110 00 Praha 1

Tel:    + 420 222 192 550
Fax:    +420 222 192 552

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?