logo

Výrobky

Schlüter-Systems nabízí sortiment více než 10000 v praxi vyzkoušených systémových řešení pro pokládku dlažeb a přírodního kamene. Od Schlüter-SCHIENE - originálního ukončovacího profilu pro podlahové krytiny - až po kompletní vyhřívanou keramickou klima podlahu. Abychom Vám usnadnili orientaci, rozčlenili jsme sortiment do následujících oborů působnosti.

Technika a design s profily

Schlüter profily nabízejí ideální kombinaci funkčnosti a designu. Náš sortiment zahrnuje profily pro ukončení obkladů stěn a podlah, schodových hran a profily pro objektové spáry, spáry v ploše, koutové a napojovací spáry.

Izolace, separace, temperování, odvodnění, kročejový hluk

Schlüter-Systems nabízí systémová řešení pro izolaci, separaci, odvodnění a kročejovou izolaci dlažby vycházející z praxe. Ať pro interiér nebo exteriér, pro novostavbu nebo rekonstrukci, zde naleznete vždy vhodné řešení.

Balkony a terasy

Balkonový systém Schlüter představuje rozsáhlý sortiment ukončovacích profilů, odvodňovacích žlabů, drenážních, separačních a izolačních systémů, které jsou vzájemně sladěné.

Podlahové konstrukce

Schlüter-BEKOTEC-systém je tenkovrstvá podlahová konstrukce bez trhlin, s min. pnutím a krátkou dobou provádění.

Keramická klima podlaha

Schlüter-BEKOTEC-THERM je spolehlivá technika pro podlahové konstrukce s nízkou výškou skladby. Ve spojení s příslušnou topnou a regulační technikou vznikne energeticky úsporný a rychle reagující systém podlahového vytápění s velmi nízkou teplotou na přívodním potrubí.

Podklad pro obkládání, konstrukční deska, kontaktní izolace

Schlüter-KERDI-BOARD, vyrobený zcela novou technologií a zaměřený na Vaše praktické potřeby, Vám nabízí mnoho nových možností při zpracování a uspořádání.

Osvětlovací profily

S moderní mnohobarevnou LED-světelnou technikou Schlüter-LIPROTEC můžete kreativně a dekorativně dotvářet prostory. O harmonické začlenění nosných profilů do obytného prostoru se postarají osvědčené profily Schlüter-Systems – ve spojení s individuálně sladěnými špičkovými výrobky světelné a regulační techniky.
Adresa:

Schlüter-Systems KG
Schmölestr. 7
58640 Iserlohn
Nemecko

Schlüter v České republice
Schlüter v České republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

Schlüter ve Slovenské republice
Schlüter ve Slovenské republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?

image
Schlüter®-BEKOTEC-THERM

Vše potřebné o keramické klima podlaze na: