logo

Schlüter profily – Rozdíl spočívá v perforaci pro vytváření oblouků

Na ochranu obloukových hran obkladů a dlažeb lze dodat různé kovové Schlüter-profily se speciální perforací, které umožňuje přizpůsobení profilu danému obrysu obkladu nebo dlažby. Speciální perforací nelze z výrobních důvodů opatřit výrobky s délkou L = 1,00 m. Výrobky, které lze dodat se speciální perforací, jsou v ceníku označeny:

V následujících tabulkách obsahujících i příslušné příplatky, zjistíte, které profily lze dodat se speciální perforací.
K vytváření oblouků s poloměrem minimálně cca 1 m resp. 3 m lze použít ohýbačku Schlüter-RUMA. Schlüter-SCHIENE lze ohýbat od výšky 6 mm, nižší výšky profilů pouze na dotaz. Schlüter-BARA profily nelze ohýbat na ohýbačce.

Dodávka:
Pro správné označení č. výr. se speciální perforací uveďte „R/“ před č. výrobku standardního profilu (např.: R / M 80 pro Schlüter-SCHIENE-M 80 se speciální perforací). Dodací lhůta u profilů se speciální perforací je cca 14 dnů.

Profily se dodávají v rovném provedení, u ušlechtilé oceli může docházet k deformacím způsobeným pnutím materiálu.

V případě otázek nebo pro zadání objednávky se obraťte na příslušného pracovníka odbytu.

Dobře označené!

Výrobky, které lze dodat s perforováním pro vytváření oblouků, poznáte podle perforovaného oranžového profilu v tabulce výrobku vpravo nahoře.

Tyto tabulky naleznete v ceníku a u každého výrobku v rubrice "Varianty".

U následujících výrobků jsou k dispozici varianty s perforováním pro vytváření oblouků:

Schlüter®-SCHIENE-STEP/-STEP-EB

Schlüter®-SCHIENE-STEP/-STEP-EB

Schlüter-SCHIENE-STEP je profil s vymezovacem spáry pro hrany pracovních desek nebo okládacích ploch s keramickým obkladem.
Další čtení

Schlüter®-SCHIENE

Schlüter®-SCHIENE

Schlüter-SCHIENE je speciální profil pro ukončení vnějších hran dlažeb a obkladů, lze ho ale velmi dobře použít i pro jiné materiály a účely použití. Vymezovačem spáry je definována šírka spáry k navazující dlaždici. Schlüter-SCHIENE-E nemá vymezovač spáry.
Další čtení

Schlüter®-RENO-TK

Schlüter®-RENO-TK

Schlüter-RENO-TK je profil pro plynulý přechod dlažby na přilehlý nižší koberec nebo jinou podlahovou krytinu. Přiléhající hrana této krytiny je navíc účinně chráněna.
Další čtení

Schlüter®-DECO

Schlüter®-DECO

Schlüter-DECO je profil se 6 mm širokou pohledovou plochou pro vytváření dekorativních spár v obkladech a dlažbách. Schlüter-DECO-M a -MC lze použít také jako ukončovací profily pro vnější rohy stěn. Schlüter-DECO z hliníku, mosazi a ušlechtilé oceli jsou vhodné i pro dekorativní osazení v podlhahových krytinách.
Další čtení

Schlüter®-RONDEC

Schlüter®-RONDEC

Schlüter-RONDEC je ukončovací profil pro vnější rohy obkladů, který zároveň chrání hranu obkladu před poškozením. Povrch profilu tvoří symetricky zaoblenou hranu obkladu. Integrovaným vymezovačem spáry je definováná min. spára mezi profilem a obkládačkami.
Další čtení

Schlüter®-QUADEC

Schlüter®-QUADEC

Schlüter-QUADEC je kvalitní ukončovací profil pro vnější hrany obkladů a dlažeb, který poskytuje dobrou ochranu hran. Pohledová plocha profilu vytváří vnější pravoúhlý roh obkladu.
Další čtení

Schlüter®-JOLLY

Schlüter®-JOLLY

Schlüter-JOLLY z kovu je dekorativní profil pro vnější rohy obkladů nebo ukončení soklů a jiných povrchů. Jeho ukončovací rameno v úhlu 90° spolehlivě chrání hrany obkladů před mechanickým poškozením. Oboustranné vymezovače spár definují šířku spáry k navazujícímu obkladu.
Další čtení

Schlüter®-BARA-RWL

Schlüter®-BARA-RWL

Schlüter-BARA-RWL je ukončovací profil s odvodňovacími otvory z barevně lakovaného hliníku pro hrany balkonů a teras. Je vhodný zejména pro ukončení dlažby na balkonech a terasách, která se volně pokládá do štěrku nebo na podložky.
Další čtení

Schlüter®-BARA-RT

Schlüter®-BARA-RT

Schlüter-BARA-RT je ukončovací profil ve tvaru T z barevně lakovaného hliníku pro volné hrany balkonů a teras. Horní čelní strana (ukončovací rameno) zakrývá hranu dlaždice, spodní vytváří okapničku a eventuálně překrývá spáru plošné drenáže TROBA.
Další čtení

Schlüter®-BARA-RW

Schlüter®-BARA-RW

Schlüter-BARA-RW je úhelníkový ukončovací profil z ušlechtilé oceli nebo z barevně lakovaného hliníku pro volné hrany balkonů a teras.
Další čtení

Adresa:

Schlüter-Systems KG
Schmölestr. 7
58640 Iserlohn
Nemecko

Schlüter v České republice
Schlüter v České republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

Schlüter ve Slovenské republice
Schlüter ve Slovenské republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?