logo

Separační rohože

Schlüter-Systems je vynálezcem separace obkladů a dlažeb. Od roku 1987 zamezuje rohož DITRA, poškození keramických obkladů a dlažeb, způsobené pnutím v konstrukci. Schlüter-DITRA-DRAIN, celosvětově první kontaktní kapilárně pasivní drenáž a separace, která nalepenou dlažbu kromě toho celoplošně provzdušňuje a umožňuje tak bezpečnou pokládku dlažeb a desek velkých formátů, také i v exteriéru.

Schlüter®-DITRA

Schlüter®-DITRA

Schlüter-DITRA je polypropylénový pás s rybinovitě tvarovanými čtvercovými výlisky, který je na rubové straně opatřen nosnou tkaninou. Je univerzálním podkladem pro dlažbu i obklad a slouží zároveň jako separační vrstva, kontaktní izolace a vrstva pro vyrovnání tlaku páry.
Další čtení

Schlüter®-DITRA-DRAIN

Schlüter®-DITRA-DRAIN

Schlüter-DITRA-DRAIN je tvarově stabilní polyetylénová fólie s jednostranně tvarovanou speciální nopkovou strukturou a nalepenou polypropylenovou filtrační tkaninou na vrchní straně. Je univerzálním podkladem pro dlažby jako separační vrstva a trvale účinná kapilárně pasivní kontaktní drenáž.
Další čtení

Schlüter®-DITRA-HEAT

Schlüter®-DITRA-HEAT

Schlüter-DITRA-HEAT je polypropylénový pás se strukturou zkosených výlisků, který je na spodní straně opatřen nosnou střiží. Je univerzálním podkladem pro dlažby s funkcí separace, kontaktní izolace a vyrovnání tlaku páry a lze do něj uchytit systémové topné kabely pro temperování podlahy.
Další čtení

Schlüter®-DITRA-HEAT-E

Schlüter®-DITRA-HEAT-E

Schlüter-DITRA-HEAT-E pro instalaci, monitorování a používání elektrického podlahového vytápění Schlüter-DITRA-HEAT obsahuje regulátory teploty, topné kabely a testovací nástroje. Jednotlivé komponenty se ustavují/používají společně se separačními rohožemi Schlüter-DITRA-HEAT/-HEAT-DUO nebo Schlüter-DITRA-HEAT-PS/HEAT-DUO-PS.
Další čtení

Schlüter®-DITRA-HEAT-PS

Schlüter®-DITRA-HEAT-PS

Schlüter-DITRA-HEAT-PS je polypropylénový pás se strukturou zkosených výlisků, který je na spodní straně opatřen samolepicí nosnou střiží. Po stažení ochranné fólie může být DITRA-HEAT-PS pokládán na vhodný podklad bez použití lepidla. Rohož je vodopropustná a slouží pro uložení topných kabelů, jako separace a jako vrstva pro vyrovnání tlaku páry.
Další čtení

Adresa:

Schlüter-Systems KG
Schmölestr. 7
58640 Iserlohn
Nemecko

Schlüter v České republice
Schlüter v České republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

Schlüter ve Slovenské republice
Schlüter ve Slovenské republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?