logo

Schodové hrany

Hrany schodů jsou vystaveny silnému mechanickému zátížení a představují vysoké riziko úrazu. Svým protiskluzným provedením a optickou výrazností přispívají Schlüter-TREP-profily k větší bezpečnosti. Chrání hrany stupňů a jejich krytinu před poškozením. Schlüter-TREP profily je možno velmi dobře kombinovat se Schlüter-LIPROTEC osvětlovacími profily.
Schlüter®-TREP-SE/-S/-B

Schlüter®-TREP-SE/-S/-B

Schlüter-TREP-S/-B jsou schodové profily z hliníku nebo ušlechtilé oceli s vyměnitelnou nášlapnou plochou z protiskluzné plastické hmoty. Jsou dodávány se širokou (TREP-B) nebo úzkou (TREP-S) nášlapnou plochou.
Další čtení

Schlüter®-TREP-E/-EK/-EFK

Schlüter®-TREP-E/-EK/-EFK

Schlüter-TREP-E je schodový profil z ušlechtilé oceli se speciální protiskluznou úpravou.
Schlüter-TREP-EK je schodový profil z ušlechtilé oceli se speciálním protiskluzným profilováním pro bezpečné a opticky bezvadné vytvoření hran schodišťových stupňů. Lze jej nalepit dodatečně na schody s keramickou nebo kamennou dlažbou. Schlüter-TREP-EFK je profil z ušlechtilé oceli se speciálním protiskluzovým profilováním pro bezpečné a opticky bezvadné provedení schodů. Lze jej s použitím montážního lepidla osadit do příslušného vyfrézovaného vybrání nebo dodatečně na stupnice schodů.
Další čtení

Schlüter®-TREP-G /-GL /-GK /-GLK

Schlüter®-TREP-G /-GL /-GK /-GLK

Schlüter-TREP-G je schodový profil z kartáčované ušlechtilé oceli s vlepenou protiskluznou nášlapnou plochou.
Schlüter-TREP-GK je schodový profil z kartáčované ušlechtilé oceli s vlepenou protiskluznou nášlapnou plochou. Lze jej nalepit dodatečně na schody s keramickou nebo kamennou dlažbou.
Další čtení

Schlüter®-TREP-FL

Schlüter®-TREP-FL

Schlüter-TREP-FL je schodový profil florentinského tvaru z hliníku se speciálním protiskluzným profilováním nebo z ušlechtilé oceli, pro bezpečné a opticky bezvadné vytvoření hran schodišťových stupňů. Lze jej osadit na schody, které se obkládají keramickou nebo kamennou dlažbou.
Další čtení

Váš kontaktní partner:

Schlüter-Systems KG
Servisní kancelář Praha
Politických vězňů 912/ 10

CZ - 110 00 Praha 1

Tel:    + 420 222 192 550
Fax:    +420 222 192 552

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?