logo

Izolace

Obklady nejsou vodotěsné: spárami může do podkladu pronikat voda a poškozovat stavební konstrukci. Kontaktní izolací tomu můžete efektivně zabránit. Schlüter-Systems Vám nabízí produkty Schlüter-DITRA a Schlüter-KERDI, kompletní systém vzájemně sladěných komponentů pro izolaci. Zde naleznete vhodné řešení pro každé použití a každý detail.

Schlüter®-KERDI-CID

Schlüter®-KERDI-CID

Schlüter-KERDI-CID jsou těsnicí sady pro kapilární přerušení na podlaze v oblasti dveří podle DIN 18534. Sady se liší v provedení pro směr otevírání dveří dovnitř/ven.
Další čtení

Schlüter®-KERDI-TS

Schlüter®-KERDI-TS

Schlüter-KERDI-TS je sada pro spolehlivé utěsnění vestavěných dílů jako např. plechových, smaltovaných, akrylátových van a sprchových vaniček (dle DIN 18531–1) na izolační systém Schlüter-KERDI. Obsahuje napojovací těsnicí pásku z polyetylénu, oboustranně opatřenou střiží a samolepicím zvukově izolačním páskem, montážní lepidlo Schlüter-KERDI-FIX, utěrky na čištění a montážní roh(y).
Další čtení

Schlüter®-KERDI / KERDI-KEBA

Schlüter®-KERDI / KERDI-KEBA

Schlüter-KERDI je izolační polyetylénový pás oboustranně opatřený střiží, zajišťující ukotvení v lepidle pro lepení obkladu. Je vhodný zejména pro izolace v kontaktním spojení s obkladem a dlažbou. Izolace Schlüter-KERDI-DS je na základě vysokého odporu proti difúzi vodní páry vhodná pro použití jako parotěsná zábrana v kombinaci s obkladem a dlažbou.
Schlüter-KERDI-KEBA jsou izolační pásky z polyetylénu, oboustranně opatřené střiží. Jsou vhodné pro utěsnění spojů na sraz a přechodů podlaha/stěna.
Další čtení

Schlüter®-DITRA

Schlüter®-DITRA

Schlüter-DITRA je polypropylénový pás s rybinovitě tvarovanými čtvercovými výlisky, který je na rubové straně opatřen nosnou tkaninou. Je univerzálním podkladem pro dlažbu i obklad a slouží zároveň jako separační vrstva, kontaktní izolace a vrstva pro vyrovnání tlaku páry.
Další čtení

Schlüter®-KERDI-COLL-L

Schlüter®-KERDI-COLL-L

Schlüter-KERDI-COLL-L je dvousložkové těsnicí lepidlo na bázi akrylátové disperze (bez rozpouštědel) a cementového reaktivního prášku. Je vhodné pro lepení a utěsnění spojů pásů Schlüter-KERDI přeplátováním. Dále lze pomocí Schlüter-KERDI-COLL-L provést těsné slepení napojení a spojů na sraz izolačními páskami Schlüter-KERDI-KEBA na vhodné kontaktní izolace Schlüter-Systems a na ukončovací profily Schlüter-BARA.
Další čtení

Schlüter®-KERDI-FIX

Schlüter®-KERDI-FIX

Schlüter-KERDI-FIX je elastické montážní lepidlo na bázi MS-polymeru. Je vhodné pro lepení profilů a Schlüter-KERDI-BOARD a pro utěsnění připojení izolačních pásů Schlüter-KERDI.
Další čtení

Adresa:

Schlüter-Systems KG
Schmölestr. 7
58640 Iserlohn
Nemecko

Schlüter v České republice
Schlüter v České republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

Schlüter ve Slovenské republice
Schlüter ve Slovenské republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?