logo

Moderní sprchování s bezbariérovým přístupem

Sprchy v úrovni podlahy s LED osvětlením a velkými odkládacími plochami pro mycí potřeby představují centrum bezbariérové koupelny.

Schlüter-Systems nabízí velké množství řešení pro sprchy v úrovni podlahy v novostavbách nebo sprchy s nízkým prahem při rekonstrukcích. Dnes je sprcha integrální součástí bezbariérové koupelny. Aby voda mohla odtékat, musí mít dlažba v oblasti sprchy odpovídající spád. To lze nejsnadněji pomocí prefabrikovaných spádových desek Schlüter-KERDI-SHOWER. Jako zábrana proti přetékání vody ve sprše slouží Schlüter-SHOWERPROFILE, zatím co se Schlüter-KERDI-LINE a KERDI-DRAIN můžete volit mezi bodovým a liniovým odvodněním.

Systémové řešení pro sprchy: Spádová deska KERDI-SHOWER v kombinaci se SHOWERPROFILE jako obložením bočních stěn a KERDI-LINE pro odvodnění zoom
Spolehlivá izolace a odvodnění: Schlüter řešení pro sprchy do sebe dokonale zapadají a optimálně chrání před pronikající vlhkostí. zoom

Dělící stěny – obkládané nebo skleněné

Dělící stěnu mezi sprchou a zbytkem koupelny můžete vytvořit různými způsoby: Existují zděné stěny, které představují běžnou praxi v novostavbách, nebo se stěna vytvoří ze stavební desky s obkladem. Konečně máte ještě možnost vytvořit celou stěnu ze skla. Tato varianta je vhodná především pro malé koupelny s nedostatkem denního světla.
Se Schlüter-KERDI-BOARD deskou pro obkládání keramickým obkladem a uchycovacím profilem Schlüter-DECO-SG pro skleněné stěny ve sprše nabízí Schlüter-Systems řešení pro obkládané i skleněné příčky. 

Stěnou z KERDI-BOARD oddělíte diskrétně oblast sprchy nebo WC od zbytku koupelny zoom
Skleněné stěny sprchy šetří místo a přinášejí do sprchy světlo. V podlaze se uchycují profilem Schlüter-DECO-SG. zoom

Liniové nebo bodové odvodnění: Schlüter-Systems nabízí řešení pro všechny případy použití.

U velkoplošné dlažby představuje ideální řešení liniové odvodnění Schlüter-KERDI-LINE, protože lze dlažbu nalepit bez dalšího přiřezávání na spádovou desku a nenaruší se tím její vzhled.

Pomocí bodového odvodnění Schlüter-KERDI-DRAIN zhotovíte sprchu, která je vhodná pro pojezd invalidním vozíkem. Kola stojí u této varianty beze spádu nad odtokem a oblast sprchy přechází na všech čtyřech stranách bez prahu do okolního prostoru dlážděné podlahy.

Je jedno, pro kterou variantu se rozhodnete: Vhodná spádová deska se dodává pro bodové odvodnění Schlüter-KERDI-DRAIN i pro liniové odvodnění Schlüter-KERDI-LINE.

Vzhledově si u odvodňovacích systémů Schlüter-Systems přijde na své každý. Liniové odvodnění Schlüter-KERDI-LINE i bodové odvodnění Schlüter-KERDI-DRAIN je k dodání v různých designech s povrchem z ušlechtilé oceli nebo jako nosič pro nalepení dlažby. U varianty s nosičem pro nalepení dlažby se na odtok lepí keramická dlažba. Odtok a dlážděná podlaha tak opticky splynou.

Objevte různé designy liniového odvodnění KERDI-LINE, zde ve variantě CURVE. zoom
I u KERDI-DRAIN můžete vybírat z různých designů v ušlechtilé oceli nebo zvolit variantu nosiče pro nalepení dlažby. zoom

Program My Schlüter-KERDI-LINE nabízí jedinečné sprchové žlaby. Nechte si na tři klasické mřížky z ušlechtilé oceli vygravírovat vlastní individuální texty, obrázky nebo loga. Více informací naleznete v následujícím odkazu.

Pohodlný výpočet materiálu s použitím konfigurátoru

Plánujete sprchu, ale nejste si jisti, jaký materiál potřebujete? I pro to má Schlüter-Systems vhodné řešení: Konfigurátor odvodnění Vám automaticky sestaví seznam materiálu.

Zadejte jednoduše rozměry projektované sprchy a vyberte design.

Schlüter®-KERDI-LINE-VARIO

Schlüter®-KERDI-LINE-VARIO

Objevte další generaci liniového odvodnění: Schlüter-KERDI-LINE-VARIO kombinuje výkonnou KERDI odvodňovací techniku s elegantními profily ve Schlüter designu.
Aktualizovaný systém se skládá z odvodňovací jednotky KERDI-LINE-VARIO-H, adaptéru odtoku s integrovanou těsnicí manžetou a horizontálního vlnitého odtoku otočného o 360° s integrovanou zápachovou uzávěrkou.
Tento variabilní odvodňovací systém je kombinován s našimi minimalistickými kvalitními designovými profily v provedeních COVE a WAVE.
Další čtení

Schlüter®-KERDI-LINE

Schlüter®-KERDI-LINE

Schlüter-KERDI-LINE je vícedílný lineární odtokový systém pro montáž sprch v úrovní podlahy s horizontálním nebo vertikálním odtokem pro osazení ke stěně nebo centrálně v ploše.
Další čtení

Schlüter®-KERDI-SHOWER-LT / -LTS

Schlüter®-KERDI-SHOWER-LT / -LTS

Schlüter-KERDI-SHOWER-LT je spádová deska z tlakově stabilního expandovaného polystyrénu (EPS). Byla vyvinuta v souladu se systémem liniového odvodnění Schlüter-KERDI-LINE. Spádová deska má přímo na povrchu nakašírovanou izolaci Schlüter-KERDI a vykazuje dostatečný spád povrchu.
Další čtení

Schlüter®-KERDI-SHOWER-T

Schlüter®-KERDI-SHOWER-T

Schlüter-KERDI-SHOWER-T je modulární systém pro montáž sprch v úrovni podlahy s obkladem z keramiky. Spádové desky se dodávají v různých rozměrech a nabízejí tak řešení pro mnoho stavebních projektů.
Další čtení

Schlüter®-KERDI-DRAIN

Schlüter®-KERDI-DRAIN

Schlüter-KERDI-DRAIN je systém vpustí pro spolehlivé napojení na kontaktní izolaci Schlüter-KERDI nebo na jiné systémy kontaktních izolací.
Další čtení

Schlüter®-KERDI-BOARD

Schlüter®-KERDI-BOARD

Schlüter-KERDI-BOARD je multifunkční podklad pro obkládání stěn, který současně může vytvořit izolaci ve spojení s obkladem a dlažbou a navíc nabízí jako konstrukční deska použití v mnoha oblastech.
Další čtení

Schlüter®-SHOWERPROFILE-S / -R

Schlüter®-SHOWERPROFILE-S / -R

Schlüter-SHOWERPROFILE-S je spádový klín z plochého profilu z kartáčované ušlechtilé oceli se spádem 2% pro obložení bočních stran sprch v úrovni podlahy. Profil je na zadní straně opatřen střiží pro zakotvení do lepidla na obklady a dlažbu. Pro uchycení v podlaze slouží systémový nosný profil z tvrdého PVC s různými výškami a s drážkou pro uchycení ve tvaru U. Pro úpravu výšky se příliš dlouhý spádový klín na nízké a / nebo vysoké straně podle potřeby zkrátí. Spádový klín lze použít vlevo nebo vpravo k přechodu podlahy nebo pod obkladem boční stěny.
Další čtení

Schlüter®-SHOWERPROFILE-WS/-WSK

Schlüter®-SHOWERPROFILE-WS/-WSK

Schlüter-SHOWERPROFILE-WS je dvoudílný profil z eloxovaného hliníku na ochranu proti přetékání vody ve sprchách v úrovni podlahy. Nosný profil se v průběhu pokládky dlažby ukotví v lepidle. Lze jej volitelně osadit půlkulatou nebo vzpřímenou rovnou vložkou jako zábranu proti přetékání vody. Obě varianty jsou vhodné pro přejíždění invalidního vozíku.
Další čtení

Schlüter®-SHELF

Schlüter®-SHELF

Schlüter-SHELF nepůsobí pěkně pouze ve sprše. Polička v elegantním STYLE designu poskytne praktickou odkládací plochu všude tam, kde se má pokládat obklad nebo kde již obklad existuje.
Další čtení

Schlüter®-DECO-SG

Schlüter®-DECO-SG

Schlüter-DECO-SG je dekorativní profil pro vytvoření dekorativních spár v obkladech. Vytváří stínovou spáru o šířce 12 mm. Spára je vhodná pro uchycení a fixování skleněných prvků v oblasti podlahy a stěny.
Další čtení

Adresa:

Schlüter-Systems KG
Schmölestr. 7
58640 Iserlohn
Nemecko

Schlüter v České republice
Schlüter v České republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

Schlüter ve Slovenské republice
Schlüter ve Slovenské republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?