logo

Zvýrazněte své nápady světlem

zoom

Se Schlüter-LIPROTEC-LLE lze na rozích a v koutech stěn vytvářet atraktivní akcentní osvětlení.

Schlüter-LIPROTEC-LLE je kvalitní nosný profil z eloxovaného nebo bíle lakovaného hliníku pro osazení různých LED pásků Schlüter-LIPROTEC-ES. Jedná se o první profil z LIPROTEC programu, který lze připevnit pomocí systému příchytek na každý vhodný podklad nebo ukotvit v lepidle na obklady a dlažbu. Profil umožňuje vytvářet akcentní osvětlení na rozích a v koutech stěn v horizontálním i vertikálním směru. Vhodné tvarovky umožňují i pokládku probíhající okolo rohů. Do sortimentu patří rovněž koncovky, vnitřní kouty a vnější rohy, které zajišťují čisté provedení v každém detailu.

S novinkami přichází v Bologni i oblast „Technika a design s profily“: Pro elegantní ukončovací profil Schlüter-FINEC lze nyní dodat rohové sady, a to jak pro varianty z ušlechtilé oceli nebo matně eloxovaného hliníku, tak pro FINEC hliníkové profily se strukturovaným povrchem, které byly představeny v tomto roce. Hliníkové profily lze dodat ve všech deseti barevných odstínech série Schlüter-TRENDLINE, jakož i v matné briliantové bílé a matné grafitové černé. Schlüter-FINEC vytváří úzké a elegantní ukončení vnějších hran obkladů, skleněných mozaik nebo omítek a stěrek a svou decentní pohledovou plochou obklad zvýrazňuje.

Profily série Schlüter-DILEX nabízejí celou řadu řešení pro trvale bezúdržbové dilatační spáry. Pro některé z těchto profilů představuje výrobce z Iserlohnu v Bologni nové barvy: DILEX-KS, -BWB, -BWS, BWA a -KSBT lze nyní ve vybraných výškách dodat i v barvách krémová, tmavý antracit, spárová šedá a kamenná šedá. Kromě toho nabízí Schlüter-Systems nové vložky pro křížení spár. S jejich pomocí lze vytvářet rychle a precizně křížení spár při ohraničení dilatačních polí se Schlüter-DILEX-KS a u objektových spár se Schlüter-DILEX-KSBT.

Schlüter®-LIPROTEC-LLE

Schlüter®-LIPROTEC-LLE

Schlüter-LIPROTEC-LLE je kvalitní nosný profil z eloxovaného nebo barevně lakovaného hliníku pro osazení různých LED pásků Schlüter-LIPROTEC-ES. S profilem lze realizovat akcentní osvětlení v rozích stěn. Týká se to jak vnitřních koutů, tak i vnějších rohů v horizontálním i vertikálním směru. Díky příslušným tvarovkám lze realizovat i pokládku probíhající okolo rohů. Profil lze pomocí systému příchytek snadno připevnit na každý vhodný podklad nebo ukotvit v lepidle na obklady a dlažbu. Pro osvětlení se vybraný LED pásek Schlüter-LIPROTEC-ES vlepí do profilu a zakryje příslušným krytem.
Další čtení

Schlüter®-FINEC

Schlüter®-FINEC

Schlüter-FINEC je kvalitní ukončovací profil z ušlechtilé oceli nebo eloxovaného hliníku a používá se pro vnější hrany keramických obkladů, skleněných mozaik nebo omítnutých či stěrkovaných povrchů. Ukončovací rameno profilu chrání hranu obkladu před mechanickým poškozením a vytváří elegantní úzký roh.
Další čtení

Schlüter®-DILEX-KS/-KSA/-EKSB

Schlüter®-DILEX-KS/-KSA/-EKSB

Schlüter-DILEX-KS je dilatační profil chránící hrany dlaždic, sestávající z bočních kotevních ramen z hliníku nebo ušlechtilé oceli, která jsou spojena vyměnitelnou dilatační vložkou z měkké plastické hmoty.
Schlüter-DILEX-KSA je napojovací profil chránící hrany, sestávající z bočního kotevního ramene z hliníku nebo ušlechtilé oceli, spojeného s vyměnitelnou dilatační zónou z měkké plastické hmoty. Slouží pro napojení obkladů a dlažeb k zabudovaným stavebním dílům jako jsou např. rámy oken.
Schlüter-DILEX-EKSB je dilatační profil, chránící hrany navazujících stěrek a jiných tenkých podlahových materiálů. Skládá se z bočních kotevních ramen z ušlechtilé oceli, která jsou navzájem spojena nevyměnitelnou dilatační zónou z měkkého plastu.
Další čtení

Adresa:

Schlüter-Systems KG
Schmölestr. 7
58640 Iserlohn
Nemecko

Schlüter v České republice
Schlüter v České republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

Schlüter ve Slovenské republice
Schlüter ve Slovenské republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?