logo

Pracovní desky z keramiky a přírodního kamene

Rozmanitost dlaždic z keramiky a přírodního kamene je prakticky nekonečná. I největší individualisté naleznou při takovém výběru řešení, které je uspokojí.
Keramika a kámen jsou kromě toho odolné proti poškrábání, vlhkosti a horku – krátce řečeno: Ideální pracovní plocha pro kuchyni v domácnosti.
Systémová řešení Schlüter-Systems zajišťují snadnou, rychlou a bezpečnou montáž, dobrou ochranu hran a dokonalé koutové spáry.

Odolné proti poškrábání: Žádejte povrchy z keramických dlaždic nebo přirodního kamene.

Žádný strach před ostrými předměty: Na pracovních deskách s dlaždicemi můžete pracovat – s nožem, vidličkou i nůžkami.

Někdo to rád horké: Dlaždice z keramiky a přírodního kamene jsou odolné proti poškození způsobenému horkými hrnci a pánvemi.

Krásný vzhled a snadné čištění: Pomocí profilů Schlüter-Systems vznikají snadno a rychle oblé požlábky,
které se nejen snadno udržují, ale i dobře vypadají.

Dokonalá ochrana a elegantní design: Hrany kuchyňské pracovní desky jsou elegantně ukončeny Schlüter profily.
Kromě toho jsou hrany dlaždic účinně chráněny před mechanickým poškozením.

Schlüter-KERDI-BOARD

Schlüter-KERDI-BOARD se velmi dobře hodí ke zhotovení kuchyňských pracovních desek nebo jiných odkládacích ploch s obkladem z keramiky nebo přírodního kamene.

Díky snadnému řezání materiálu odolného vodě lze desky snadno řezat nožem na požadovaný rozměr a vyřezávat potřebné otvory.
Jednoduché, opticky atraktivní řešení pro elegantní ukončení okraje pracovní desky nabízí U-profil z ušlechtilé oceli s kartáčovanou
pohledovou plochou, který patří k systému.

Spodní rameno je uzavřené, horní rameno je perforované. Pro ukončení obkladu lze použít profil Schlüter-RONDEC nebo Schlüter-QUADEC.

Schlüter®-KERDI-BOARD

Schlüter®-KERDI-BOARD

Schlüter-KERDI-BOARD je multifunkční podklad pro obkládání stěn, který současně může vytvořit izolaci ve spojení s obkladem a dlažbou a navíc nabízí jako konstrukční deska použití v mnoha oblastech.
Další čtení

Schlüter®-RONDEC-STEP /-STEP-CT

Schlüter®-RONDEC-STEP /-STEP-CT

Schlüter-RONDEC-STEP je profil s vymezovačem spáry pro hrany pracovních desek nebo odkládacích ploch s keramickým obkladem. Horní hrana je zaoblená. Schlüter-RONDEC-STEP-CT je profil s vymezovačem spáry pro hrany pracovních desek nebo odkládacích ploch s keramickým obkladem. Do volného prostoru profilu lze vložit obklad, použitý na horní straně desky nebo jiné dekorativní prvky.
Další čtení

Schlüter®-QUADEC

Schlüter®-QUADEC

Schlüter-QUADEC je kvalitní ukončovací profil pro vnější hrany obkladů a dlažeb, který poskytuje dobrou ochranu hran. Pohledová plocha profilu vytváří vnější pravoúhlý roh obkladu.
Další čtení

Schlüter®-RONDEC

Schlüter®-RONDEC

Schlüter-RONDEC je ukončovací profil pro vnější rohy obkladů, který zároveň chrání hranu obkladu před poškozením. Povrch profilu tvoří symetricky zaoblenou hranu obkladu. Integrovaným vymezovačem spáry je definováná min. spára mezi profilem a obkládačkami.
Další čtení

Video "Kuchyňské pracovní desky"

Schlüter-KERDI-BOARD se velmi dobře hodí na kuchyňské pracovní desky nebo na jiné odkládací plochy s obkladem z keramiky nebo přírodního kamene.

Schlüter-KERDI-BOARD: Kuchyňská pracovní deska s obkladem
Adresa:

Schlüter-Systems KG
Schmölestr. 7
58640 Iserlohn
Nemecko

Schlüter v České republice
Schlüter v České republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

Schlüter ve Slovenské republice
Schlüter ve Slovenské republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?