logo

Bezbariérové konstrukce od začátku

Nezakopněte prosím!

Rozpoznání bariér. To je první krok k bezpečnému a volnému pohybu.  Plynulé spojení mezi různě vysokými podlahovými krytinami vytvoříte s našimi přechodovými profily. Sprchy v úrovni podlahy se postarají o bezproblémový vstup a větší samostatnost. Výsledek: Volný a bezpečný každodenní pohyb - zcela bez hran, o které lze zakopnout. Naše systémová řešení Vám pomohou užívat si bezpečného života.

Sprchy v úrovni podlahy

Sprchy v úrovni podlahy

Vychutnejte si pohodlí v bezbariérové sprše. Bariéry na vstupech a u vysokých sprchových vaniček jsou minulostí - dnes je sprcha integrální součástí koupelny a je bezbariérová.
Další čtení

Inovace pro každodenní radost ze sprchování

Inovace pro každodenní radost ze sprchování

Schlüter-Systems Vám nabízí… kompletní systém prvků pro vytvoření bezbariérových sprch v úrovni podlahy. Systém, který představuje mnohem více než součet jeho jednotlivých dílů. Neboť komponenty jsou přesně sladěné a jsou provedené tak, že lze pomocí jednoduchých prostředků a řemeslné zručnosti dosáhnout maximální míry jistoty při zpracování. Modulární konstrukce přitom poskytuje zákazníkovi a řemeslníkovi maximální flexibilitu.
Další čtení

Schlüter®-KERDI-SHOWER

Schlüter®-KERDI-SHOWER

Stále více stavebníků se rozhoduje pro sprchy v úrovni. Nejenom, že usnadňují starším a tělesně postiženým osobám každodenní život - také ostatním nabízejí více tvůrčích možností a mimořádný komfort v koupelně. Se Schlüter-KERDI-SHOWER vyvinul Schlüter-Systems inovativní systém pro jednoduchou montáž sprch v úrovni podlahy s obkladem z keramiky.
Další čtení

Podlahové vpusti pro kontaktní izolaci

Podlahové vpusti pro kontaktní izolaci

Pro vytvoření bezpečného napojení je důležité, aby byla kontaktní izolace zhotovena ve spojení s odtokovým systémem …
Další čtení

Hladké povrchy a zaoblené hrany

Hladké povrchy a zaoblené hrany

Ochrana hran se Schlüter-ECK
Další čtení

Váš kontaktní partner:

Schlüter-Systems KG
Servisní kancelář Praha
Politických vězňů 912/ 10

CZ - 110 00 Praha 1

Tel:    + 420 222 192 550
Fax:    +420 222 192 552

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?