logo

Pozor kyselina!

Ochrana i pro problematické oblasti

Keramické obklady a dlažby položené s našimi produkty tuto výzvu přijímájí! Odolnost proti kyselinám pro nás není otázkou místa. Problematické podklady patří již po desetiletí k naší každodenní práci.

Akční rádius v průmyslu je velký. A tak zohledňujeme mechanické namáhání od začátku jako rozhodující faktor. Zabýváme se detaily, které také cíleně řešíme. Patří to k naší každodenní práci stejně jako otázka, zda má celek také dobře vypadat.

Schlüter®-DILEX-EMP

Schlüter®-DILEX-EMP

Schlüter-DILEX-EMP je dilatační profil z ušlechtilé oceli pro ukládání dlažby do maltového lože, přejímající vodorovná napětí pomocí spojení na pero a drážku.
Další čtení

Schlüter®-DILEX-KS/-KSA/-EKSB

Schlüter®-DILEX-KS/-KSA/-EKSB

Schlüter-DILEX-KS je dilatační profil chránící hrany dlaždic, sestávající z bočních kotevních ramen z hliníku nebo ušlechtilé oceli, která jsou spojena vyměnitelnou dilatační vložkou z měkké plastické hmoty.
Schlüter-DILEX-KSA je napojovací profil chránící hrany, sestávající z bočního kotevního ramene z hliníku nebo ušlechtilé oceli, spojeného s vyměnitelnou dilatační zónou z měkké plastické hmoty. Slouží pro napojení obkladů a dlažeb k zabudovaným stavebním dílům jako jsou např. rámy oken.
Schlüter-DILEX-EKSB je dilatační profil, chránící hrany navazujících stěrek a jiných tenkých podlahových materiálů. Skládá se z bočních kotevních ramen z ušlechtilé oceli, která jsou navzájem spojena nevyměnitelnou dilatační zónou z měkkého plastu.
Další čtení

Schlüter®-DILEX-EDP

Schlüter®-DILEX-EDP

Schlüter-DILEX-EDP je dilatační profil z ušlechtilé oceli, který může přejímat vodorovné pohyby díky spojení na pero a drážku.
Další čtení

Schlüter®-DILEX-HKS/-EHK

Schlüter®-DILEX-HKS/-EHK

Schlüter-DILEX-HKS je kombinace dutého požlábku z ušlechtilé oceli a pružného dilatačního profilu pro styk podlaha / stěna. Schlüter-DILEX-EHK je profil s dutým požlábkem, zhotovený kompletně z ušlechtilé oceli pro hygienicky náročné vnitřní kouty a styk podlaha/ stěna.
Další čtení

Adresa:

Schlüter-Systems KG
Schmölestr. 7
58640 Iserlohn
Nemecko

Schlüter v České republice
Schlüter v České republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

Schlüter ve Slovenské republice
Schlüter ve Slovenské republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?