logo

Schodové profily pro dodatečné osazení

Nejpozději ve chvíli, kdy udělají potomci své první kroky, se také schody s obkladem z keramiky nebo přírodního kamene jeví jako potenciální nebezpečí. Alternativní řešení: Stržení a přestavba nebo nalepení profilů.

Se Schlüter-TREP-EK a Schlüter-TREP-GK vyvinul Schlüter-Systems schodové profily pro dodatečné osazení.
S těmito profily lze dosáhnout i dodatečně vysoké míry bezpečnosti při chůzi po schodech, profil Schlüter-TREP-EK je zařazen do třídy protiskluznosti R10 V4 a Schlüter-TREP-GK do R 11 a jsou tak vhodné např. i pro montáž ve školách, dětských školkách a šatnách ve sportovních zařízeních.

Montáž je přitom rychlá a snadná: Pomocí montážního lepidla Schlüter-KERDI-FIX nebo vhodného lepidla z epoxidové pryskyřice se schodový profil snadno nalepí na nášlapné hrany. Nejen profilování nášlapné plochy u Schlüter-TREP-EK resp. minerální zrna u Schlüter-TREP-GK,  také optické zvýraznění hrany schodů zvyšuje bezpečnost.

Díky dodatečnému nalepení profilů se Schlüter-TREP-EK a Schlüter-TREP-GK výborně hodí pro rekonstrukce, především pokud je obklad schodů mimo poškozených hran ještě v bezvadném stavu. Schlüter-TREP-EK a Schlüter-TREP-GK zakrývájí také citlivou hranu dlaždice z keramiky nebo přírodního kamene, čímž ji spohlivě chrání před poškozením.
Kvalitní ušlechtilá ocel přitom propůjčuje profilům potřebnou odolnost i vůči agresivním čisticím prostředkům. Kovový povrch kromě toho umocní dokonalý vzhled. Profily ze skupiny TREP se dodávají ve třech délkách: 2,50 m, 1,50 m a 1 m.

Schlüter®-TREP-E/-EK/-EFK

Schlüter®-TREP-E/-EK/-EFK

Schlüter-TREP-E je schodový profil z ušlechtilé oceli se speciální protiskluznou úpravou.
Schlüter-TREP-EK je schodový profil z ušlechtilé oceli se speciálním protiskluzným profilováním pro bezpečné a opticky bezvadné vytvoření hran schodišťových stupňů. Lze jej nalepit dodatečně na schody s keramickou nebo kamennou dlažbou. Schlüter-TREP-EFK je profil z ušlechtilé oceli se speciálním protiskluzovým profilováním pro bezpečné a opticky bezvadné provedení schodů. Lze jej s použitím montážního lepidla osadit do příslušného vyfrézovaného vybrání nebo dodatečně na stupnice schodů.
Další čtení

Schlüter®-TREP-G /-GL /-GK /-GLK

Schlüter®-TREP-G /-GL /-GK /-GLK

Schlüter-TREP-G je schodový profil z kartáčované ušlechtilé oceli s vlepenou protiskluznou nášlapnou plochou.
Schlüter-TREP-GK je schodový profil z kartáčované ušlechtilé oceli s vlepenou protiskluznou nášlapnou plochou. Lze jej nalepit dodatečně na schody s keramickou nebo kamennou dlažbou.
Další čtení

Adresa:

Schlüter-Systems KG
Schmölestr. 7
58640 Iserlohn
Nemecko

Schlüter v České republice
Schlüter v České republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

Schlüter ve Slovenské republice
Schlüter ve Slovenské republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?