logo

Nová detailní řešení pro sprchy v úrovni podlahy

Inteligentní systémy pro bezbariérové koupelny

Liniové odvodnění Schlüter-KERDI-LINE představuje osvědčený a oblíbený systém pro zhotovení elegantních bezbariérových sprch. Reprezentuje funkčnost a eleganci. Na veletrhu BAU 2019 Schlüter-Systems představil nové verze KERDI-LINE rámů. Došlo k dalšímu zdokonalení 19 mm rámů pro design rošty A, B a C, které tak umožňuje snadnější a rychlejší čištění. Díky optimalizaci lze nyní rošt pro na lepení dlažby (design C) v této výšce rámu použít i pro dlažby s tloušťkou do 15 mm.

Dekorativní profil Schlüter-DECO-SG vytváří stínovou spáru, která je vhodná pro uchycení skleněných prvků v oblasti podlahy a stěny. V souladu s aktuálními koupelnovými trendy představil Schlüter-Systems tento profil v Mnichově poprvé v provedení z kvalitní kartáčované ušlechtilé oceli a s šířkou spáry 15 mm.

Vynikající odvodňovací technika

Odvodňovací technika od Schlüter-Systems obdržela v listopadu 2018 bronzovou cenu Architects‘ Darling® Award. Tohoto „Oscara stavebního průmyslu“ uděluje společnost Heinze GmbH, přední internetový portál, který se věnuje architektonickým objektům a stavebním výrobkům. Pro své favority hlasovalo v největší celoněmecké anketě více než 2.000 architektů.

Schlüter®-KERDI-LINE

Schlüter®-KERDI-LINE

Schlüter-KERDI-LINE je vícedílný lineární odtokový systém pro montáž sprch v úrovní podlahy s horizontálním nebo vertikálním odtokem pro osazení ke stěně nebo centrálně v ploše.
Další čtení

Schlüter®-DECO-SG

Schlüter®-DECO-SG

Schlüter-DECO-SG je dekorativní profil pro vytvoření dekorativních spár v obkladech. Vytváří stínovou spáru o šířce 12 mm. Spára je vhodná pro uchycení a fixování skleněných prvků v oblasti podlahy a stěny.
Další čtení

Adresa:

Schlüter-Systems KG
Schmölestr. 7
58640 Iserlohn
Nemecko

Schlüter v České republice
Schlüter v České republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

Schlüter ve Slovenské republice
Schlüter ve Slovenské republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?