logo

EASY, PRO a PLAN: Nová generace osvětlovacích profilů

Osvětlovací profily Schlüter-LIPROTEC

Na veletrhu BAU 2019 představil přední výrobce osvětlovacích profilů na trhu novou generaci elegantního akcentního osvětlení.

Od zavedení osvětlovacích profilů Schlüter-LIPROTEC nachází kombinace inteligentního LED osvětlení a keramiky stále více příznivců. Na veletrhu BAU 2019 představil přední výrobce osvětlovacích profilů na trhu novou generaci elegantního akcentního osvětlení.  EASY, PRO a PLAN – Schlüter-Systems bude osvětlovací profily v budoucnosti členit do těchto tří sérií. Systémy tak budou vycházet ze znalostí zpracovatelů a nabízet vhodné řešení pro všechny cílové skupiny.

LIPROTEC-EASY reprezentuje systém "Plug & Play", který předpokládá pouze menší odborné znalosti v oblasti světelných instalací. Komfortní zástrčkové systémy se snadno montují a jsou ihned připraveny k použití, protože veškeré potřebné díly jsou v sadě již předmontované. Kromě použití na stěnách, stropech a ve sprchách lze systémy instalovat v málo namáhaných interiérech i do podlahy. LED moduly se skládají z flexibilního, plně opláštěného LED pásku (hadice) s homogenním rozptylem světla v osvědčené LIPROTEC kvalitě – volitelně s pevně nastavenými teplotami v oblasti bílého světla nebo v oblasti barevného světla RGB+W. Podrobné informace o Schlüter-LIPROTEC-EASY naleznete zde.

Série LIPROTEC-PRO s bezpečnou instalací světla a kabeláže je určena pro profesionální obkladače. S pomocí série PRO dokáží zkušení obkladači a stavební řemeslníci proměnit prostory ve skutečné světelné oázy. Různé výrobky lze vzájemně kombinovat a skýtají téměř nekonečný počet možností při utváření prostor. I tato série nabízí profesionálům praktické kompletní sady např. pro osvětlení nástěnných panelů nebo zrcadel.

Informační nabídka LIPROTEC-PLAN poskytuje architektům, projektantům a odborníkům na osvětlení veškeré informace pro návrh a realizaci akcentního osvětlení s použitím Schlüter-LIPROTEC. Obsahuje veškeré technické informace od detailních rozměrů profilů přes materiály a povrchy po světelné údaje LED pásků, jako je např. počet LED na jeden metr nebo hodnoty.

Váš kontaktní partner:

Schlüter-Systems KG
Servisní kancelář Praha
Politických vězňů 912/ 10

CZ - 110 00 Praha 1

Tel:    + 420 222 192 550
Fax:    +420 222 192 552

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?