logo

Instalovat světlo? Zcela easy!

Schlüter-LIPROTEC-EASY

zoom

Inovativní technologie "Plug & Play" vyžaduje pouze malé odborné znalosti o instalaci světla.

Nový systém Schlüter-LIPROTEC-EASY umožňuje rychlou a snadnou realizaci individuálních světelných akcentů. Inovativní technologie "Plug & Play" vyžaduje pouze malé odborné znalosti o instalaci světla. Komfortní zástrčkové systémy se snadno montují a jsou okamžitě připraveny k použití, protože veškeré potřebné díly jsou v sadě již předmontované.

Různé možnosti použití zahrnují mimo jiné osvětlovací lišty ve stěnách nebo v rozích stěn, osvětlují zrcadla a nástěnné panely nebo iluminované schody a soklové lišty. V méně namáhaných oblastech mohou osvětlovací profily vytvářet elegantní akcenty i na podlaze. A díky robustní konstrukci lze profily LIPROTEC používat bez problémů i ve sprchách.

LED moduly se skládají z flexibilního, plně opláštěného LED pásku (hadice) s homogenním rozptylem světla v osvědčené LIPROTEC kvalitě – volitelně s nastavenými teplotami 3.200 nebo 4.900 Kelvinů v rozsahu bílého světla nebo v oblasti barevného světla RGB+W. Poslední uvedené umožňují více než 16 mil. různých barevných tónů a bílé světlo s barevnou teplotou od 2.500 do 6.500 K.

Jako nosný profil pro LED pásky (hadice) lze použít tři různé profily:

  • Schlüter-LIPROTEC-LLPM – uchycovací profil z hliníku nebo z ušlechtilé oceli s lichoběžníkovitě perforovaným kotevním ramenem;
  • Schlüter-LIPROTEC-LLP – hliníkový uchycovací profil ve tvaru U;
  • Schlüter-LIPROTEC-LLPE –  uchycovací profil z eloxovaného hliníku pro montáž do rohů stěn.

Pomocí sad Schlüter-KERDI-BOARD-NLT lze navíc vytvářet osvětlené niky ve stěnách. Prefabrikované vestavné prvky z KERDI-BOARD jsou vybaveny LED profily v provedení "Plug & Play", které lze osadit na různých místech v nice.

Adresa:

Schlüter-Systems KG
Schmölestr. 7
58640 Iserlohn
Nemecko

Schlüter v České republice
Schlüter v České republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

Schlüter ve Slovenské republice
Schlüter ve Slovenské republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?