logo

Čtvercový - praktický - pěkný!

Schlüter-QUADEC - zdařilá syntéza designu a funkce

Při zavádění na trh se dodával Schlüter-QUADEC pouze v provedení ušlechtilá ocel. Schlüter-Systems vyslyšel často zmiňovaný podnět od zákazníků a rozšířil sortiment o atraktivní nové provedení z hliníku a chromované mosazi.

Hliníkové profily jsou přitom nabízeny ve dvou barvách -  eloxovaný hliník a hliník eloxovaný titanem - vždy s různými povrchy - matný, lesklý a kartáčovaný. Pokud mají mít hrany obkladu stejný odstín jako keramický obklad, je QUADEC nyní k dispozici i v provedení barevně lakovaný hliník v barvách sněhobílá, bílá a pastelově šedá. Dodává se ve výškách 6, 8, 10 a 12,5 mm.

Mosazný profil MC má kvalitní chromovanou povrchovou úpravu. Přirozeně existují i zde, stejně jako ke všem profilům QUADEC,  tvarovky pro vytvoření vnějších rohů.

V sérii výrobků je nový také Schlüter-QUADEC-FS pro lemování bordur nebo ornamentálmě pokládaných pásů obkladů: Dva profily šířky 10 mm čtvercového průřezu lemují keramický obklad nebo obklad ze skleněné mozaiky vložený do prostoru profilu o šířce 50 mm.

Profil má na spodní a vrchní straně prohlubně, takže se v tenké vrstvě lepidla mechanicky uchytí a nemusí se šroubovat. Také vložené obklady se mechanicky fixují lepidlem na obklady a dlažbu, přičemž vymezovače spáry zajistí rovnoměrné spáry.

Schlüter-QUADEC-FS lze v oblasti krajů ohraničit profilem QUADEC stejné výšky (10 mm). Pro případy, kde tomu tak není, jsou pro profil FS k dispozici vhodné tvarovky pro rychlé a čisté provedení vnějších rohů, dodávané v provedení hliník matně eloxovaný a eloxovaný chromem. Zákazníci Schlüter tak mohou při utváření designového ukončení obkladů vybírat ze širokého sortimentu profilů QUADEC podle oblasti jejich použití.

Adresa:

Schlüter-Systems KG
Schmölestr. 7
58640 Iserlohn
Nemecko

Schlüter v České republice
Schlüter v České republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

Schlüter ve Slovenské republice
Schlüter ve Slovenské republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?