logo

Tisková zpráva - Iserlohn - 26.06.2014

Schlüter®-KERDI: Rastr pro řezání usnadňující zpracování

zoom

Nový rastr pro řezání včetně čísla šarže umožňuje ještě jednodušší a bezpečnější zpracování Schlüter-KERDI.

Pomocí nového praktického rastru pro řezání lze nyní kontaktní izolaci Schlüter-KERDI ještě lépe zpracovávat. Chytré schéma pomáhá při snadném a přesném řezání rolí na potřebný rozměr.

Díky průběžnému zobrazování zbývajících metrů na roli je řemeslník navíc vždy informován, kolik materiálu je ještě k dispozici pro aktuální stavební zakázku. Další výhoda rastru: Představuje praktickou pomůcku pro vytvoření rovnoměrných spojů přeplátováním a lepení izolačních pásek.

Nové je rovněž číslo šarže, které je natištěné na každé roli. Zvyšuje transparenci a ukazuje, že materiál absolvoval přísnou kontrolu kvality kontaktní izolace.

Natištěný rastr je zaváděn postupně a brzy bude k dispozici pro všechny délky rolí izolačního pásu Schlüter-KERDI-200.

Kontaktní izolace Schlüter-KERDI vytváří již více než 25 let měřítko při pokládce obkladů z keramiky a přírodního kamene. Rychle a snadno se zpracovává a díky konstantní tloušťce vrstvy a systémovému těsnicímu lepidlu Schlüter-KERDI-COLL-L poskytuje maximální spolehlivost. S tvarovkami pro vytvoření vnitřních koutů a vnějších rohů a manžetami pro prostupy potrubí je k dispozici inteligentní řešení i pro kritické detaily.
Váš kontaktní partner:

Schlüter-Systems KG
Servisní kancelář Praha
Politických vězňů 912/ 10

CZ - 110 00 Praha 1

Tel:    + 420 222 192 550
Fax:    +420 222 192 552

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?