logo

Nové povrchy pro oblíbenou poličku Schlüter-SHELF

zoom

Nové povrchy pro Schlüter-SHELF, v tomto případě hliník strukturovaný povrch bronzový, se ideálně hodí k aktuálním trendům obkladů a lze je použít např. ve stejném barevném odstínu.

Schlüter-SHELF poličky, které byly poprvé představeny na veletrhu Cersaie 2018, se těší velké oblibě. Tyto praktické a elegantní poličky se velmi dobře vyjímají na plochách i v koutech obložených stěn. V tomto roce představil Schlüter-Systems v Bologni pět nových variant SHELF poliček:

  • briliantová bílá mat
  • grafitově černá mat
  • hliník strukturovaný povrch, béžovošedý
  • hliník strukturovaný povrch, krémový
  • hliník strukturovaný povrch, bronzový.

Toto rozšíření sortimentu umožňuje ještě větší výběr chytrých poliček, které tak dokonale odpovídají aktuálním trendům v obkladech z keramiky a přírodního kamene. Více informací o všech variantách naleznete na naší internetové stránce věnované Schlüter-SHELF.

Dekorativní poličky Schlüter®-SHELF pro obložené stěny

Dekorativní poličky Schlüter®-SHELF pro obložené stěny

Schlüter-SHELF nepůsobí pěkně pouze ve sprše. Nástěnná polička v elegantním STYLE designu poskytne praktickou odkládací plochu všude tam, kde se má pokládat obklad nebo kde již obklad existuje.

Schlüter®-SHELF

Schlüter®-SHELF

Schlüter-SHELF nepůsobí pěkně pouze ve sprše. Polička v elegantním STYLE designu poskytne praktickou odkládací plochu všude tam, kde se má pokládat obklad nebo kde již obklad existuje.
Další čtení

Adresa:

Schlüter-Systems KG
Schmölestr. 7
58640 Iserlohn
Nemecko

Schlüter v České republice
Schlüter v České republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

Schlüter ve Slovenské republice
Schlüter ve Slovenské republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?