logo

Florentinská inspirace

Renesanční výrazové prostředky v moderním hávu

Florencie, hlavní město Toskánska, je světově známé svou architekturou. Jsou to právě drobné milé detaily, které perfektně dotvářejí celkový dojem. Schlüter-Systems se nechal u svého schodového profilu Schlüter-TREP-FL inspirovat konstrukčními finesami: Renesanční výrazový prostředek v moderním hávu.

V souladu s firemním heslem "Více radosti při obkládání!" slouží Schlüter-TREP-FL se svým florentinským tvarem k opticky bezvadnému provedení  hran schodů v privátní nebo reprezentativní oblasti. Pro splnění veškerých estetických nároků v kombinaci s obkladem z keramiky nebo přírodního kamene se profil z hliníku nebo ušlechtilé oceli dodává ve třech výškách (9, 11 a 12,5 mm). Díky zušlechtěnému eloxovanému povrchu s matným vzhledem splňuje Schlüter-TREP-FL veškeré požadavky na schody v oblasti bydlení.

I když je Schlüter-TREP-FL mnohem  jemnější než běžné schodové profily, není třeba slevit z běžné funkční kvality. Díky speciálnímu protiskluznému profilování nášlapné plochy lze vytvořit bezpečné a opticky bezvadné hrany schodů. Díky světlému hliníku poskytuje Schlüter-TREP-FL i dobrou rozpoznatelnost schodů. Dekorativní profil kromě toho chrání citlivé hrany proti nárazům a nadměrnému zatížení.

Schlüter®-TREP-FL

Schlüter®-TREP-FL

Schlüter-TREP-FL je schodový profil florentinského tvaru z hliníku se speciálním protiskluzným profilováním nebo z ušlechtilé oceli, pro bezpečné a opticky bezvadné vytvoření hran schodišťových stupňů. Lze jej osadit na schody, které se obkládají keramickou nebo kamennou dlažbou.
Další čtení

Adresa:

Schlüter-Systems KG
Schmölestr. 7
58640 Iserlohn
Nemecko

Schlüter v České republice
Schlüter v České republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

Schlüter ve Slovenské republice
Schlüter ve Slovenské republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?