logo

Filigránské ukončení hran

Nové povrchy hran Schlüter-FINEC

zoom

Nové strukturované profily FINEC jsou decentním a atraktivním doplněním obkladů.

V souladu s heslem, že „méně znamená více“ vytváří ukončovací profil Schlüter-FINEC úzké a elegantní ukončení vnějších hran obkladů, skleněných mozaik nebo omítnutých či stěrkovatelných povrchů. Kromě variant ukončovacích profilů z ušlechtilé oceli a matného eloxovaného hliníku je nyní k dispozici řada dalších povrchů.

Nové ukončovací profily Schlüter-FINEC-TS jsou vyrobeny z hliníku a opatřeny strukturovaným povrchem, který Vás přesvědčí atraktivním barevným provedením a dotykovým vjemem. Profily jsou k dispozici v deseti barevných odstínech řady Schlüter-TRENDLINE a tvoří tak optimální doplnění k aktuálním trendům obkladů, například imitace dřeva, betonu nebo vintage styl. Tuto řadu nově doplňují hliníkové profily Schlüter-FINEC-AC v odstínech matná briliantová bílá a matná grafitově černá. 

Stávající varianty ukončovacích profilů FINEC vyrobené z ušlechtilé oceli a hliníku jsme dále doplnili o výšky 9, 11 a 12,5 mm.

Schlüter®-FINEC

Schlüter®-FINEC

Schlüter-FINEC je kvalitní ukončovací profil z ušlechtilé oceli nebo eloxovaného hliníku a používá se pro vnější hrany keramických obkladů, skleněných mozaik nebo omítnutých či stěrkovaných povrchů. Ukončovací rameno profilu chrání hranu obkladu před mechanickým poškozením a vytváří elegantní úzký roh.
Další čtení

Adresa:

Schlüter-Systems KG
Schmölestr. 7
58640 Iserlohn
Nemecko

Schlüter v České republice
Schlüter v České republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

Schlüter ve Slovenské republice
Schlüter ve Slovenské republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?