logo

Sprchy v úrovni podlahy

Vychutnejte si pohodlí bezbariérové sprchy. Bariéry na vstupech a u vysokých sprchových vaniček jsou minulostí – dnes je sprcha integrální součástí koupelny a je bezbariérová. S obklady z keramiky nebo přírodního kamene a systémovými řešeními Schlüter-Systems vzniknou snadno a rychle koupelny, které přesvědčí i v detailu.

Navazující keramická dlažba v oblasti sprchy musí být provedena s odpovídajícím spádem směrem k odvodnění. To lze nejsnadněji pomocí prefabrikovaných spádových desek Schlüter-KERDI-SHOWER. Ty obsahují i potřebné izolační manžety pro oblast podlahy.

Schlüter-KERDI-SHOWER je k dispozici s bodovým odvodněním Schlüter-KERDI-DRAIN a s liniovým odvodněním Schlüter-KERDI-LINE.

Schlüter-KERDI-DRAIN byl vyvinut pro snadné a bezpečné napojení kontaktní izolace na domovní odpadové potrubí. Naleznete zde vhodnou podlahovou vpusť jak pro běžné tak i pro obzvláště nízké konstrukční skladby.
Speciálně pro sprchy v úrovni podlahy je vhodný obzvláště nízký odtok Schlüter-KERDI-DRAIN-BASE.

Schlüter-KERDI-DRAIN-BASE je také součástí Schlüter-KERDI-SHOWER-SKB izolační sady pro sprchy v úrovni podlahy. Ta obsahuje vedle podlahové vpusti  pásy Schlüter-KERDI a izolační pásku (Schlüter-KERDI-KEBA) pro izolaci stěn sprch, manžety pro prostupy potrubí a vnitřní kouty pro kritická místa a také Schlüter-KERDI-COLL-L pro přilepení izolačních pásek a tvarovek. Tuto izolační sadu lze použít jak s podlahovými prvky KERDI-SHOWER, tak i pro sprchy v úrovni podlahy, zhotovené běžným způsobem s potěrem.

Tělesa žlabů Schlüter-KERDI-LINE jsou z kvalitní ušlechtilé oceli. Dodávají se ve 14 délkách a jsou vhodná pro kombinace roštů/rámů (design kryt uzavřený / děrovaný /rošt pro nalepení dlažby), které jsou součástí systému. Můžete si vybrat mezi žlaby pro osazení ke stěně nebo v ploše. Příruba Schlüter-KERDI umožní v každém případě bezpečnou izolaci. Se Schlüter-KERDI-LINE-STYLE Vám nabízíme další elegantní design kryty s úzkým konturovým rámem ve třech designech FLORAL, CURVE a PURE.

Inteligentní řešení jsou promyšlená tak, aby je bylo možné provést rychle a snadno s použitím běžného lepidla na obklady a dlažbu. Má to své výhody i pro biologii stavby, protože tyto produkty neobsahují agresivní chemikálie. Rovnoměrná tloušťka pásu Schlüter-KERDI garantuje těsnost v celé ploše. Koupelny - v novostavbách i při rekonstrukcích - jsou tak trvale pěkné, pohodlné a příjemé.

Schlüter®-KERDI-LINE

Schlüter®-KERDI-LINE

Schlüter-KERDI-LINE je vícedílný lineární odtokový systém pro montáž sprch v úrovní podlahy s horizontálním nebo vertikálním odtokem pro osazení ke stěně nebo centrálně v ploše.
Další čtení

Schlüter®-KERDI-SHOWER-L

Schlüter®-KERDI-SHOWER-L

Schlüter-KERDI-SHOWER-L je dvoudílná spádová deska pro sprchy v úrovni podlahy se spádem 2% s již nalepenou izolací Schlüter-KERDI umožňující přímou pokládku dlažby a spojující díly spádové desky. Pokládá se na individuální podklad k liniovému odvodnění Schlüter-KERDI-LINE, které je již zafixováno v ploše.
Další čtení

Schlüter®-KERDI-SHOWER-T

Schlüter®-KERDI-SHOWER-T

Schlüter-KERDI-SHOWER-T je modulární systém pro montáž sprch v úrovni podlahy s obkladem z keramiky. Spádové desky se dodávají v různých rozměrech a nabízejí tak řešení pro mnoho stavebních projektů.
Další čtení

Schlüter®-KERDI-DRAIN

Schlüter®-KERDI-DRAIN

Schlüter-KERDI-DRAIN je systém vpustí pro spolehlivé napojení na kontaktní izolaci Schlüter-KERDI nebo na jiné systémy kontaktních izolací.
Další čtení

Schlüter®-KERDI-BOARD

Schlüter®-KERDI-BOARD

Schlüter-KERDI-BOARD je multifunkční podklad pro obkládání stěn, který současně může vytvořit izolaci ve spojení s obkladem a dlažbou a navíc nabízí jako konstrukční deska použití v mnoha oblastech.
Další čtení

Schlüter®-DITRA 25

Schlüter®-DITRA 25

Schlüter-DITRA 25 je polyetylénový pás s rybinovitě tvarovanými čtvercovými výlisky, který je na rubové straně opatřen nosnou tkaninou. Je univerzálním podkladem pro dlažbu i obklad a slouží zároveň jako separační vrstva, kontaktní izolace a vrstva pro vyrovnání tlaku páry.
Další čtení

Schlüter®-KERDI / KERDI-KEBA

Schlüter®-KERDI / KERDI-KEBA

Schlüter-KERDI je izolační polyetylénový pás oboustranně opatřený střiží, zajišťující ukotvení v lepidle pro lepení obkladu. Je vhodný zejména pro izolace v kontaktním spojení s obkladem a dlažbou. Izolace Schlüter-KERDI-DS je na základě vysokého odporu proti difúzi vodní páry vhodná pro použití jako parotěsná zábrana v kombinaci s obkladem a dlažbou.
Schlüter-KERDI-KEBA jsou izolační pásky z polyetylénu, oboustranně opatřené střiží. Jsou vhodné pro utěsnění spojů na sraz a přechodů podlaha/stěna.
Další čtení

Schlüter®-SHELF

Schlüter®-SHELF

Schlüter-SHELF nepůsobí pěkně pouze ve sprše. Polička v elegantním STYLE designu poskytne praktickou odkládací plochu všude tam, kde se má pokládat obklad nebo kde již obklad existuje.
Další čtení

Schlüter®-RENO-U/-RAMP/-RAMP-K

Schlüter®-RENO-U/-RAMP/-RAMP-K

Schlüter-RENO-U je profil pro vytvoření plynulého přechodu mezi různě vysokými podlahovými krytinami. Vymezovačem spáry je definována šírka spáry k navazující dlaždici. Schlüter-RENO- EU, -EBU a -MU nemájí vymezovače spáry.

Schlüter-RENO-RAMP/-RAMP-K je profil pro plynulý přechod velmi zatěžovaných dlažeb na přiléhající podlahové krytiny. Vymezovačem spáry je definována šírka spáry k navazující dlaždici.
Další čtení

Schlüter®-RONDEC

Schlüter®-RONDEC

Schlüter-RONDEC je ukončovací profil pro vnější rohy obkladů, který zároveň chrání hranu obkladu před poškozením. Povrch profilu tvoří symetricky zaoblenou hranu obkladu. Integrovaným vymezovačem spáry je definováná min. spára mezi profilem a obkládačkami.
Další čtení

Schlüter®-DESIGNLINE

Schlüter®-DESIGNLINE

Schlüter-DESIGNLINE je bordurový profil, vytvářející opticky zajímavý vzhled obkladu. Tato série se dá kombinovat s vhodnými Schlüter-RONDEC-/QUADEC-profily pro vnější rohy stěn.
Další čtení

Schlüter®-DILEX-HKS/-EHK

Schlüter®-DILEX-HKS/-EHK

Schlüter-DILEX-HKS je kombinace dutého požlábku z ušlechtilé oceli a pružného dilatačního profilu pro styk podlaha / stěna. Schlüter-DILEX-EHK je profil s dutým požlábkem, zhotovený kompletně z ušlechtilé oceli pro hygienicky náročné vnitřní kouty a styk podlaha/ stěna.
Další čtení

Schlüter®-DILEX-AHK /-AHKA /-AHK-TS

Schlüter®-DILEX-AHK /-AHKA /-AHK-TS

Schlüter-DILEX-AHK je hliníkový profil s dutým požlábkem pro vnitřní kouty stěn, kuchyňských pracovních desek nebo odkládacích ploch, s obkladem z keramiky. Dodává se s různě eloxovanými povrchy.
Schlüter-DILEX-AHKA je hliníkový profil s dutým požlábkem pro vnitřní kouty stěn, kuchyňských pracovních desek nebo odkládacích ploch, s obkladem z keramiky. Dodává se s různě eloxovanými povrchy a je možno jej napojit na jedné straně na stávající obklady.
Schlüter-DILEX-AHK-TS je profil s dutým požlábkem z hliníku se speciální TRENDLINE strukturou a texturou. Je vhodný pro vnitřní kouty stěn, kuchyňských pracovních desek nebo odkládacích ploch s obkladem z keramiky. Profil lze kombinovat s profily Schlüter- RONDEC, -JOLLY nebo -QUADEC s vhodným strukturovaným povrchem.
Další čtení

Váš kontaktní partner:

Schlüter-Systems KG
Servisní kancelář Praha
Politických vězňů 912/ 10

CZ - 110 00 Praha 1

Tel:    + 420 222 192 550
Fax:    +420 222 192 552

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?