logo

Zlatá medaile pro Schlüter®-BEKOTEC-F

Vyznamenání pro Schlüter-Systems na veletrhu CONECO

"Zlato" pro Schlüter-Systems na CONECO v Bratislavě: na největším slovenském stavebním veletrhu obdržela tenkovrstvá podlahová konstrukce Schlüter-BEKOTEC-F od devítičlenné odborné komise zlatou medaili za průkopnickou inovaci v oblasti sanací podlah.
Členy kompetentní poroty byli mimo jiné zástupci slovenského stavebního zkušebního úřadu a Slovenské technické univerzity v Bratislavě. 
Ocenění bylo slavnostně předáno na výstavišti. Plaketu převzali od Antonína Novotného, generálního ředitele oddělení stavebnictví na ministerstvu stavebnictví paní Dagmar Paduchová, ze servisní kanceláře Schlüter-Systems pro Českou a Slovenskou republiku a Miroslav Krásny, odborný poradce pro Slovensko.


Nejdůležitějším kritériem pro rozhodnutí odborné komise bylo, že Schlüter-BEKOTEC-F představuje zcela nový systém, který umožňuje i při nízkých výškách místností zcela nekomplikovanou rekonstrukci podlahy. Pan Alexander Rozin, generální ředitel společnosti organizující veletrh, pochválil vytříbenou modulární konstrukci podlahy jako inovaci, která umožňuje efektivně zabránit poškození dlažeb vznikající kvůli rozdílné délkové roztažnosti potěru a dlažby. "A s BEKOTEC-F lze v případě potřeby zhotovit dokonce ekologickou a ekonomicky fungující keramickou klima podlahu", jak navíc poznamenal Antonín Novotný ve svém projevu.


 

Adresa:

Schlüter-Systems KG
Schmölestr. 7
58640 Iserlohn
Nemecko

Schlüter v České republice
Schlüter v České republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

Schlüter ve Slovenské republice
Schlüter ve Slovenské republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?