logo

Zlatá medaile pro Schlüter®-BEKOTEC-F

Vyznamenání pro Schlüter-Systems na veletrhu CONECO

"Zlato" pro Schlüter-Systems na CONECO v Bratislavě: na největším slovenském stavebním veletrhu obdržela tenkovrstvá podlahová konstrukce Schlüter-BEKOTEC-F od devítičlenné odborné komise zlatou medaili za průkopnickou inovaci v oblasti sanací podlah.
Členy kompetentní poroty byli mimo jiné zástupci slovenského stavebního zkušebního úřadu a Slovenské technické univerzity v Bratislavě. 
Ocenění bylo slavnostně předáno na výstavišti. Plaketu převzali od Antonína Novotného, generálního ředitele oddělení stavebnictví na ministerstvu stavebnictví paní Dagmar Paduchová, ze servisní kanceláře Schlüter-Systems pro Českou a Slovenskou republiku a Miroslav Krásny, odborný poradce pro Slovensko.


Nejdůležitějším kritériem pro rozhodnutí odborné komise bylo, že Schlüter-BEKOTEC-F představuje zcela nový systém, který umožňuje i při nízkých výškách místností zcela nekomplikovanou rekonstrukci podlahy. Pan Alexander Rozin, generální ředitel společnosti organizující veletrh, pochválil vytříbenou modulární konstrukci podlahy jako inovaci, která umožňuje efektivně zabránit poškození dlažeb vznikající kvůli rozdílné délkové roztažnosti potěru a dlažby. "A s BEKOTEC-F lze v případě potřeby zhotovit dokonce ekologickou a ekonomicky fungující keramickou klima podlahu", jak navíc poznamenal Antonín Novotný ve svém projevu.


 

Váš kontaktní partner:

Schlüter-Systems KG
Servisní kancelář Praha
Politických vězňů 912/ 10

CZ - 110 00 Praha 1

Tel:    + 420 222 192 550
Fax:    +420 222 192 552

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?