logo

Vytápění podlahy a stěn v koupelně

Příjemné teplo vycházející z keramických obkladů: Schlüter-DITRA-HEAT-E zajišťuje rychlý elektrický ohřev přesně vymezených ploch keramického obkladu.

Podlahové topení je topení budoucnosti. Vodní podlahové topení jako Schlüter-BEKOTEC-THERM zajišťuje s nízkými provozními náklady rovnoměrné teplo – nebo chlad, neboť pokud by teploty v létě příliš vzrostly, můžete BEKOTEC-THERM jednoduše přepnout na chlazení.

Elektrické vytápění stěn a podlahy

Dokonalým doplňkem vodního systému je elektrické vytápění podlahy jako Schlüter-DITRA-HEAT-E, které lze použít i pro vytápění stěn. Elektrické vytápění podlahy a stěny je univerzální výrobek s mimořádně nízkou konstrukční výškou: Rohož a topné kabely mají dohromady tloušťku pouhých 5,5 mm a jsou vhodné pro rekonstrukce i novostavby.

Tenké topné kabely Schlüter-DITRA-HEAT-E se pokládají do desky s výlisky, pod lepidlo na obklady a dlažbu. zoom
Teplo tam, kde ho chcete mít: když DITRA-HEAT-E umístíte přímo za držák na ručníky, budou ručníky vždy suché a teplé. zoom

Elektrické plošné topení přivede teplo přesně tam, kde ho potřebujete. Topné kabely Schlüter-DITRA-HEAT-E se pokládají volně a podle potřeby do topné rohože. Cíleně tak můžete ohřívat oblast podlahy před WC nebo umyvadlem, lavice pro sezení nebo stěny, např. ve sprše nebo před držákem na ručníky. – Rozhodující výhoda oproti jiným elektrickým plošným topením, u kterých je topný kabel již pevně nalepen na topné rohoži.

 

Regulace tepla pomocí aplikace

Schlüter-DITRA-HEAT-E můžete ovládat buď manuálně regulátorem teploty nebo dálkově s využitím aplikace. Potřebujete k tomu pouze bezplatnou aplikaci Schlüter-HEAT-CONTROL. S její pomocí aktivujete a deaktivujete své topení s využitím sítě WiFi nebo mobilních dat, i když nejste doma.

Aplikace je k dispozici pro operační systémy Android a iOS. Veškeré informace i o dalších Schlüter aplikacích najdete na webové stránce s aplikacemi Schlüter.

Keramická klima podlaha

Keramická klima podlaha

Schlüter-BEKOTEC-THERM je spolehlivá technika pro podlahové konstrukce s nízkou výškou skladby. Ve spojení s příslušnou topnou a regulační technikou vznikne energeticky úsporný a rychle reagující systém podlahového vytápění s velmi nízkou teplotou na přívodním potrubí. Systém je založen na potěrové desce s výlisky Schlüter-BEKOTEC-EN, která se pokládá přímo na nosný podklad nebo na běžnou tepelnou a/nebo zvukovou izolaci.
Další čtení

Schlüter®-DITRA-HEAT

Schlüter®-DITRA-HEAT

Schlüter-DITRA-HEAT je polypropylénový pás se strukturou zkosených výlisků, který je na spodní straně opatřen nosnou střiží. Je univerzálním podkladem pro dlažby s funkcí separace, kontaktní izolace a vyrovnání tlaku páry a lze do něj uchytit systémové topné kabely pro temperování podlahy.
Další čtení

Adresa:

Schlüter-Systems KG
Schmölestr. 7
58640 Iserlohn
Nemecko

Schlüter v České republice
Schlüter v České republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

Schlüter ve Slovenské republice
Schlüter ve Slovenské republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?