logo

Vynálezy pro usnadnění života!

Objevitelskému duchu zakladatele firmy Wernera Schlütera...
... jsme vděčni za to, kde se dnes nacházíme: Profil Schlüter-SCHIENE je dnes celosvětově známý a úspěšný výrobek. Není divu, že zůstáváme stále na tahu. Nepřetržitě pracujeme na tom, abychom Vám usnadňovali život. Jsme při tom posedlí detailem. Díky tomu jsou naše řešení většinou tak nenápadná, že si jich ani v nejlepším případě nepovšimnete.

Testování výrobků u FLIESEN SCHLÜTER
Pro prvotřídní systémová řešení.
Při vyprávění našeho příběhu s profilem znovu vidíme, jak důležitý je přímý kontakt s praxí. Každý výrobek je u nás již v testovací fázi konfrontován s každodenní realitou! Dopřáváme si přitom luxusu vlastní firmy: Náš podnik FLIESEN-SCHLÜTER působí v Iserlohnu na regionálním trhu. Zde testujeme všechny naše nové výrobky pro jejich uvedení na trh.

Z praxe pro praxi ...
... pro nás není nějaké maximum, ale úspěšná Schlüter-tradice, již po více než tři desetiletí! Avšak nejen dobré nápady, ale i naši kvalifikovaní a motivovaní zaměstnanci přispěli k tomu, že jsme si vydobyli současnou pozici. S tímto vědomím investujeme do neustálého vzdělávání našich zaměstnanců stejně tak, jako do trvalého vývoje našich výrobních zařízení.
A protože to s vhodností našich výrobků pro každodenní realitu bereme hodně vážně, procházejí kromě interního testování ještě i prověřováním nezávislými, renomovanými instituty.

Adresa:

Schlüter-Systems KG
Schmölestr. 7
58640 Iserlohn
Nemecko

Schlüter v České republice
Schlüter v České republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

Schlüter ve Slovenské republice
Schlüter ve Slovenské republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?