logo

Schlüter-profily pro design obklady

Schlüter-VINPRO

zoom

Sortimentem VINPRO rozšiřuje Schlüter-Systems použití svých profilů o oblast elastických obkladů.

Vedoucí výrobce profilů pro obklady nabízí s pěti různými profily poprvé řešení, které je vyvinuté speciálně pro elastické podlahové krytiny a obklady stěn. I pro design obklady mohou proto projektanti a zpracovatelé využít zkušenosti Schlüter-Systems s výrobou a kvalitou profilů, které se osvědčují již několik desítek let.

Schlüter-VINPRO-S elegantně ukončuje vinylové a jiné design obklady a poskytuje spolehlivou ochranu hran na přechodu na jiné přiléhající krytiny. Dále jej lze použít jako elegantní ukončovací hranu soklových lišt.

Schlüter-VINPRO-T, který lze osadit dodatečně, vytváří přechod mezi přilehlými elastickými podlahovými krytinami položenými v jedné rovině. Profil VINPRO-U je vhodný na styku dvou různých krytin. Vytváří plynulý přechod z elastických podlahových krytin na jiné krytiny nebo na hotový beton.

Pro použití na schodech mohou projektanti a řemeslníci využít VINPRO-STEP. Profil s pravoúhlým tvarem chrání hrany obkladu. Je navíc opatřen krycí přírubou s protiskluzným drážkováním. Pro vytvoření rohů stěn je k dispozici Schlüter-VINPRO-RO, který svou zaoblenou pohledovou plochou připomíná oblíbený a osvědčený ukončovací profil Schlüter-RONDEC.

Veškeré profily této série vycházejí z úspěšných profilů pro obklady a dlažby od Schlüter-Systems a jsou upraveny pro speciální požadavky elastických krytin. VINPRO profily přesvědčí svým úzkým filigránským vzhledem a atraktivními povrchy v provedení hliník eloxovaný chromem kartáčovaný, hliník titan eloxovaný kartáčovaný a hliník kartáčovaný, vzhled antického bronzu. Optimálně se proto hodí k mnohostranně použitelným a oblíbeným obkladům.

Schlüter®-VINPRO-S

Schlüter®-VINPRO-S

Schlüter-VINPRO-S je profil pro ukončení hran elastických obkladů a krytin (např. vinylové krytiny LVT, design obklady). Poskytuje ochranu hran v místech ukončení obkladu a přechodu na jiné přiléhající krytiny ve stejné nebo podobné výšce nebo jako ukončovací hrana soklových lišt.
Další čtení

Schlüter®-VINPRO-T

Schlüter®-VINPRO-T

Schlüter-VINPRO-T je profil používaný dodatečně jako přechod mezi přilehlými elastickými podlahovými krytinami položenými v jedné rovině (např. vinylové krytiny LVT, design obklady).
Další čtení

Schlüter®-VINPRO-U

Schlüter®-VINPRO-U

Schlüter-VINPRO-U je profil pro vytvoření plynulého přechodu mezi elastickými podlahovými krytinami (např. vinylové krytiny LVT, design obklady) a přiléhajícími nižšími podlahovými krytinami nebo hotovým betonem.
Další čtení

Schlüter®-VINPRO-STEP

Schlüter®-VINPRO-STEP

Schlüter-VINPRO-STEP je ukončovací profil a profil na ochranu hran pro elastické krytiny (např. vinylové krytiny LVT, design obklady) na schodištích. Profil má pravoúhlý tvar a je opatřen krycí přírubou s protiskluzovým drážkováním.
Další čtení

Schlüter®-VINPRO-RO

Schlüter®-VINPRO-RO

Schlüter-VINPRO-RO je ukončovací profil a profil na ochranu hran pro vytvoření symetricky zaoblených vnějších rohů stěn a schodových stupňů s elastickými krytinami (např. vinylové krytiny LVT, design obklady).
Další čtení

Adresa:

Schlüter-Systems KG
Schmölestr. 7
58640 Iserlohn
Nemecko

Schlüter v České republice
Schlüter v České republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

Schlüter ve Slovenské republice
Schlüter ve Slovenské republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?