logo

Ovládání elektrického topení přes aplikaci

Schlüter-DITRA-HEAT-E

zoom

Schlüter-DITRA-HEAT-E vytváří rychle citelné teplo.

Pomocí nového regulátoru teploty Schlüter-DITRA-HEAT-E-R-WIFI lze komfortně časově řídit vytápění podlah a stěn. Ovládání lze provádět na dotykovém displeji 2“ (5,1 cm) nebo dynamicky pomocí smartphonu nebo tabletu – s bezplatnou aplikací Schlüter-HEAT-CONTROL. Přístroj lze používat volitelně čistě pro regulaci teploty obkladů a dlažeb nebo pro regulaci s vlivem na teplotu v místnosti. Součástí dodávky je i jedno rezervní čidlo.

Schlüter-DITRA-HEAT-E je elektrické vytápění podlahy a stěn, které rychle vytváří citelné teplo. Díky inteligentní nízké konstrukční výšce lze během 15 minut zvýšit teplotu až o 4°C. Separační rohož DITRA-HEAT-DUO, do které se pokládají topné kabely, navíc snižuje kročejový hluk až o 13 dB.

Aplikaci Schlüter-HEAT-CONTROL si můžete bezplatně stáhnout na internetové stránce https://qr.schlueter.cz/app.aspx nebo přímo v příslušných App-Stores. Podrobné informace k elektrickému vytápění podlahy a stěn naleznete na internetové stránce https://www.bekotec-therm.cz/schlueter-ditra-heat-e.aspx.

Adresa:

Schlüter-Systems KG
Schmölestr. 7
58640 Iserlohn
Nemecko

Schlüter v České republice
Schlüter v České republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

Schlüter ve Slovenské republice
Schlüter ve Slovenské republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?