logo

Osvětlené niky s chytrým ovládáním

Pro ovládání osvětlených nik KERDI-BOARD-NLT lze nyní použít také Bluetooth přijímač.

Se Schlüter-KERDI-BOARD-NLT nabízí Schlüter-Systems praktické kompletní sady pro vytvoření nik s elegantním LED osvětlením v obkládaných stěnách. Sady lze nyní dodat také včetně Bluetooth přijímače, který umožňuje ovládání integrovaného LED modulu pomocí smartphonu resp. tabletu nebo rádiového dálkového ovládání.

Potřebnou aplikaci Schlüter-LED-COLOR-CONTROL lze stáhnout zdarma v příslušných App Stores pro zařízení Apple nebo Android. Niky se dodávají s osvětlením na dlouhé nebo na úzké straně. RGB +W modul z řady Schlüter-LIPROTEC-EASY lze umístit na přední hraně, uprostřed nebo na obkládané zadní stěně. Součástí dodávky jsou samozřejmě i veškeré další díly potřebné k montáži, jako přijímač, síťový zdroj a těsnící manžeta. Niky jsou k dispozici v různém provedení a rozměrech a ve spojení s KERDI izolačním systémem je lze provést jako kontaktní izolaci.

Veškeré informace o osvětlovacích profilech naleznete na www.liprotec.com.

LIPROTEC-EASY

LIPROTEC-EASY

Individuální světelná instalace je hračkou – komfortní zástrčkové systémy a snadná montáž dělají z Plug & Play série všestranný univerzální systém, který můžete použít, i když nejste žádní odborníci.
Další čtení

Adresa:

Schlüter-Systems KG
Schmölestr. 7
58640 Iserlohn
Nemecko

Schlüter v České republice
Schlüter v České republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

Schlüter ve Slovenské republice
Schlüter ve Slovenské republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?