logo

Moderní osvětlení koupelen se Schlüter®-LIPROTEC

Badezimmerbeleuchtung mit Schlüter-LIPROTEC

Pomocí profilů LIPROTEC zvýrazníte prvky v koupelně, např. osvětlením soklu nebo niky.

Světlo v koupelně musí splňovat různé nároky: Jasné osvětlení zrcadla bez stínů potřebujete pro česání nebo ranní líčení. Můžete použít teplejší tóny, abyste dokázali ve vaně nebo ve sprše vypnout. V členitých koupelnách a sprchách je důležité osvětlit každý roh.

Schlüter-LIPROTEC Vám nabízí flexibilitu výběru z různých barevných odstínů a instalace LED světla i v podkladech s keramickým obkladem v mokrých prostorách.

Schlüter-LIPROTEC osvětluje zrcadla a stěny bez rušivých stínů. zoom
Osvětlením soklu se začne Vaše vana vznášet. zoom

Koupelnové zrcadlo s LED osvětlením

Zrcadla a umyvadlové pulty orámované LED osvětlením poskytují jemné osvětlení koupelny beze stínů. Plochu zrcadla můžete nechat splynout s navazujícím materiálem nebo ji naopak zdůraznit půvabným světelným nebo barevným kontrastem. Běžné věci se tak najednou objeví v úplně jiném světle.

Můžete si vybrat viditelný rám nebo neviditelnou konstrukci osvětlenou "z obkladu" bílým nebo barevným odstínem.

Nepřímo osvětlená zrcadla se opticky odliší od stěny a vytvoří v koupelně příjemnou atmosféru. zoom
Zrcadla s přímým osvětlením se výborně hodí pro upravování, líčení a všude tam, kde potřebujete jasné světlo beze stínu. zoom

Osvětlené niky

S osvětlenými nikami ve sprše nebo vaně budete mít věci vždy po ruce a svou koupelnu zároveň ponoříte do světla, které můžete individuálně upravovat – a to jde u Schlüter-Systems zcela "easy". Niky ve stěně Schlüter-KERDI-BOARD-NLT v provedení Plug & Play z řady pro začátečníky LIPROTEC-EASY jsou již předpřipravené, izolované a vybavené LED osvětlením. Vyberte si z různých sad s teplým bílým, neutrálně bílým nebo barevným a bílým osvětlením a použijte je díky stupni krytí IP67 i v mokrých prostorách.

Niky ve stěně vytvářejí místo pro dekoraci, lahvičky se šampónem nebo ručníky. Barevným osvětlením ve variantě RGB+W ponoříte svou koupelnu do jakékoliv atmosféry. zoom
Schlüter-KERDI-BOARD-NLT jsou prefabrikované niky do stěny s LED moduly Plug & Play. Díky tomu je montáž naprosto jednoduchá. zoom

Koupelnová vana s osvětleným soklem

Umožněte, aby se koupelnová vana díky soklu s LED osvětlením vznášela nad podlahou, vytvořte lehkost a využijte půvabné kontrasty. Vytvořte pomocí světelných linií atraktivní akcenty a příjemné rovnoměrné osvětlení bez prudkých přechodů světla a stínu. Schlüter-LIPROTEC nabízí minimálně vodotěsnou ochranu (IP65/IP67) i pro použití v blízkosti vody. Kromě toho je systém sladěn tak, aby bylo možné integrovat koupelnové vany do celkové koncepce osvětlení, např. pomocí osvětlených zrcadel, nik a sprch.

Nechte, aby se Vaše vana vznášela, např. zcela snadno pomocí Plug & Play LED modulů Schlüter-LIPROTEC-LLPM. zoom
Pomocí Schlüter-LIPROTEC můžete osvětlit i sokl rohových van. Potřebný materiál si sestavíte v konfigurátoru LIPROTEC. zoom
LIPROTEC-EASY

LIPROTEC-EASY

Individuální světelná instalace je hračkou – komfortní zástrčkové systémy a snadná montáž dělají z Plug & Play série všestranný univerzální systém, který můžete použít, i když nejste žádní odborníci.
Další čtení

LIPROTEC-PRO

LIPROTEC-PRO

Schlüter-LIPROTEC-PRO je osvědčená světelná technika pro profesionály, kterou lze různě kombinovat.
Další čtení

Adresa:

Schlüter-Systems KG
Schmölestr. 7
58640 Iserlohn
Nemecko

Schlüter v České republice
Schlüter v České republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

Schlüter ve Slovenské republice
Schlüter ve Slovenské republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?