logo

Nový výrobek - Iserlohn - 28.09.2010

Čisté vnější rohy stěn v úhlu 135°

V roce 2010 slavily premiéru dva nové profily pro vnější rohy stěn. S typy Schlüter-ECK-E-S a -ECK-K-S doplnil Schlüter-Systems svůj rozsáhlý sortiment o 2 profily  z ušlechtilé oceli v úhlu 135° pro bezpečnou ochranu hran stěn.

Pravý úhel není měřítkem pro všechno! V mnoha objektech se stěny stýkají i pod úhlem 135°. Když byla na exponovaných vnějších hranách požadována ochrana hran, byla každá rada drahá, neboť příslušné profily pro ochranu hran byly doposud vyráběny výlučně v pravém úhlu. Schlüter-Systems tento nedostatek rozpoznal a nabízí nyní ECK profily v úhlu 135°.

Pro osazení do obkladu slouží Schlüter-ECK-E-S, který se lichoběžníkovitě peroforovanýmí kotevními rameny kotví do lepidla na obklady a dlažbu. Má pohledovou plochu 37 mm a dodává se i ve variantě z kartáčované ušlechtilé oceli (ECK-EB-S). Profily se dodávají pro obklady tloušťky od 6 do 11 mm a v délkách 250 a 300 cm.

Pro dodatečné osazení je určen profil Schlüter-ECK-K-S z ušlechtilé oceli s pohledovou plochou 32 mm. Lepí se dodatečně montážním lepidlem na chráněný roh stěny. Profil se dodává v délkách 150 cm, 200 cm, 250 cm a 300 cm.

Adresa:

Schlüter-Systems KG
Schmölestr. 7
58640 Iserlohn
Nemecko

Schlüter v České republice
Schlüter v České republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

Schlüter ve Slovenské republice
Schlüter ve Slovenské republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?