logo

Elegantní, stabilní, rychle nainstalované

zoom

Schlüter-SHELF poskytne praktickou a elegantní odkládací plochu všude tam, kde se má pokládat obklad nebo kde již existuje.

Schlüter-SHELF je praktická polička, která se na obložených stěnách vždy dobře vyjímá. V elegantním designu CURVE a FLORAL slouží jako praktická odkládací plocha všude tam, kde se má pokládat obklad nebo kde již obklad existuje.

Schlüter-SHELF lze dodat v provedení z kartáčované ušlechtilé oceli nebo z hliníku s kvalitním práškovým lakováním ve třech atraktivních Schlüter-TRENDLINE barvách: slonová kost, kamenná šedá a tmavý antracit. Schlüter-SHELF je nástěnný odkládací systém - dle volby z kartáčované ušlechtilé oceli nebo z hliníku s kvalitním TRENDLINE práškovým lakováním  - ve STYLE designu FLORAL a CURVE. Polička se ideálně hodí k aktuálním trendům keramických obkladů, odpadá její obkládání a osazuje se při pokládce obkladu nebo dodatečně. Pět různých tvarů nabízí celou řadu možností při vytváření návrhů.

Schlüter-SHELF-E jsou poličky ve třech různých tvarech, určené pro instalaci do koutů stěn. Poličky lze při pokládce integrovat do obkladu nebo je dodatečně osadit do spár obložených stěn pomocí dosedacích ramen s tloušťkou pouhé 2 mm. SHELF-E tak lze použít jako praktickou poličku ve sprchách i na obložených plochách kuchyňských linek.

Pro plochy stěn je k dispozici Schlüter-SHELF-W. Obdélníková polička se instaluje v koupelnách nebo na obložených plochách kuchyňských linek pomocí kotevních ramen během pokládky obkladu. Schlüter-Systems nyní nabízí poličku na míru také pro prefabrikované niky Schlüter-KERDI-BOARD-N: SHELF-N se během pokládky přesně integruje do příslušných nik a vytváří další praktickou a elegantní odkládací plochu.

Při použití Schlüter-SHELF v koupelně se nabízí možnost opticky kombinovat poličku se sprchou v úrovni podlahy: designy CURVE a FLORAL původně pocházejí z programu Schlüter-KERDI-LINE-STYLE, který zahrnuje elegantní kryty pro odtokové žlaby v bezbariérových sprchách.

Dekorativní poličky Schlüter®-SHELF pro obložené stěny

Dekorativní poličky Schlüter®-SHELF pro obložené stěny

Schlüter-SHELF nepůsobí pěkně pouze ve sprše. Nástěnná polička v elegantním STYLE designu poskytne praktickou odkládací plochu všude tam, kde se má pokládat obklad nebo kde již obklad existuje.

Adresa:

Schlüter-Systems KG
Schmölestr. 7
58640 Iserlohn
Nemecko

Schlüter v České republice
Schlüter v České republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

Schlüter ve Slovenské republice
Schlüter ve Slovenské republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?