logo

Elegantní propojení designu a funkčnosti

Schlüter-ARCLINE: Chytrá spára

zoom

Se Schlüter-ARCLINE lze flexibilně umístit elegantní koupelnové doplňky.

Inovativní systém produktů Schlüter-ARCLINE vytváří zcela nový způsob individuálního a flexibilního řešení koupelen. Skládá se z kvalitních Schlüter uchycovacích profilů a elegantních doplňků firmy KEUCO.

Zvláštnost: Doplňky se do profilů nacvakávají. Odpadá tím jakékoliv vrtání. Neprovádí se tedy žádný zásah do obkladu ani do izolace pod ním. Dvě varianty profilů umožňují montáž do spáry v obkladu na stěně nebo na rozích stěn, například při instalaci předstěn. Vytvářejí dekorativní stínovou spáru. Celkem 13 kvalitních doplňků ze série EDITION 400, EDITION 11 a PLAN výrobce KEUCO jsou již z výroby pevně našroubované na skleněné nosné desce a snadno se zavěšují do profilu. Můžete je libovolně měnit a umístit vždy přesně tam, kde je potřebujete. Tak se vytváří inteligentní a flexibilní řešení koupelen pomocí chytré spáry.

Již během plánování koupelny můžete dokonale sladit keramický obklad, profily a skleněné nosné desky – podle přání tón v tónu nebo v záměrném kontrastu. Profily jsou k dispozici ve výšce 8 a 11 mm. V nabídce jsou čtyři různé povrchy. Sortiment doplňků pro umyvadlové pulty, sprchy resp. vany a WC zahrnuje háček, kruh a držák na ručníky, poličky, poličku do sprchy, držák na toaletní papír a WC kartáč v celkem 39 variantách.

Schlüter®-ARCLINE-APW

Schlüter®-ARCLINE-APW

Schlüter-ARCLINE-APW je dekorativní profil pro vytvoření úzké stínové spáry v obkladech na stěnách. Ta je zvláště vhodná pro uchycení doplňků Schlüter-ARCLINE-BAK při individuálním řešení koupelen. Profil se dodává s dekorativní plastovou vložkou v barvě profilu, kterou můžete stínovou spáru podle přání uzavřít.
Další čtení

Schlüter®-ARCLINE-APE

Schlüter®-ARCLINE-APE

Schlüter-ARCLINE-APE je dekorativní profil pro vytvoření úzké stínové spáry na hranách obkládaných odkládacích ploch nebo obezdívek. Ta je zvláště vhodná pro uchycení doplňků Schlüter-ARCLINEBAK při individuálním řešení koupelen. Profil se dodává s dekorativní plastovou vložkou v barvě profilu, kterou můžete stínovou spáru podle přání uzavřít.
Další čtení

Schlüter®-ARCLINE-BAK

Schlüter®-ARCLINE-BAK

Schlüter-ARCLINE-BAK jsou designové koupelnové doplňky firmy KEUCO, které jsou předmontované na barevném satinovaném ESG-bezpečnostním skle. Skleněné desky mají na zadní straně uchycení, s jehož pomocí je lze snadno zavěsit do Schlüter-ARCLINE profilů a flexibilně umístit. Doplňky z KEUCO designových řad EDITION 400/ EDITION 11 a PLAN v různých barvách pokrývají široké spektrum vkusu.
Další čtení

Adresa:

Schlüter-Systems KG
Schmölestr. 7
58640 Iserlohn
Nemecko

Schlüter v České republice
Schlüter v České republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

Schlüter ve Slovenské republice
Schlüter ve Slovenské republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?