logo

Spolehlivá zábrana proti přetékání vody a více

Sprchy v úrovni podlahy nabízí mnoho výhod. Jsou plynule pochozí, vhodné pro seniory a tělesně postižené osoby, snadno se udržují. Se systémovými výrobky Schlüter-Systems je lze zhotovit snadno a rychle. Se Schlüter-SHOWERPROFILE-WS nyní dodáváme další stavební prvek pro dokonalé sprchy. Inovativní profily jako zábrana proti přetékání vody zajišťují, aby voda zůstala tam, kam patří: v oblasti sprchy. Pro všechny, kteří chtějí vytvořit decentnější přistup, nabízíme klasickou alternativu se Schlüter-RENO a Schlüter-DILEX-KS.
DILEX-EKSN auf Abdichtungsbahn KERDI und Entkopplungsmatte DITRA 25

Varianta vestavění A:

Bezbariérový přechod s dilatační spárou

Schlüter-DILEX-KS je dilatační profil chránící hrany dlaždic, sestávající z bočních kotevních ramen z hliníku nebo ušlechtilé oceli, která jsou spojena vyměnitelnou dilatační vložkou z měkké plastické hmoty.
RENO-Profil auf KERDI und Abdichtungs- und Entkopplungsmatte DITRA 25

Varianta vestavění B:

Zábrana proti přetékání vody se Schlüter-RENO-U

Schlüter-RENO-U je profil pro vytvoření plynulého přechodu mezi různě vysokými podlahovými krytinami. Vymezovačem spáry je definována šířka spáry k navazující dlaždici. Schlüter-RENO- EU, -EBU a -MU nemájí vymezovače spáry.
Schlüter®-SHOWERPROFILE-WS/-WSK

Schlüter®-SHOWERPROFILE-WS/-WSK

Schlüter-SHOWERPROFILE-WS je dvoudílný profil z eloxovaného hliníku na ochranu proti přetékání vody ve sprchách v úrovni podlahy. Nosný profil se v průběhu pokládky dlažby ukotví v lepidle. Lze jej volitelně osadit půlkulatou nebo vzpřímenou rovnou vložkou jako zábranu proti přetékání vody. Obě varianty jsou vhodné pro přejíždění invalidního vozíku.
Schlüter-SHOWERPROFILE-WSK je dvoudílný profil z eloxovaného hliníku na ochranu proti přetékání vody ve sprchách v úrovni podlahy. Nosný profil se lepí dodatečně na stávající obklad. Lze jej volitelně osadit půlkulatou nebo vzpřímenou rovnou vložkou jako zábranu proti přetékání vody. Obě varianty jsou vhodné pro přejíždění invalidního vozíku.
Další čtení

Schlüter®-DILEX-KS/-KSA/-EKSB

Schlüter®-DILEX-KS/-KSA/-EKSB

Schlüter-DILEX-KS je dilatační profil chránící hrany dlaždic, sestávající z bočních kotevních ramen z hliníku nebo ušlechtilé oceli, která jsou spojena vyměnitelnou dilatační vložkou z měkké plastické hmoty.
Schlüter-DILEX-KSA je napojovací profil chránící hrany, sestávající z bočního kotevního ramene z hliníku nebo ušlechtilé oceli, spojeného s vyměnitelnou dilatační zónou z měkké plastické hmoty. Slouží pro napojení obkladů a dlažeb k zabudovaným stavebním dílům jako jsou např. rámy oken.
Schlüter-DILEX-EKSB je dilatační profil, chránící hrany navazujících stěrek a jiných tenkých podlahových materiálů. Skládá se z bočních kotevních ramen z ušlechtilé oceli, která jsou navzájem spojena nevyměnitelnou dilatační zónou z měkkého plastu.
Další čtení

Schlüter®-RENO-U/-RAMP/-RAMP-K

Schlüter®-RENO-U/-RAMP/-RAMP-K

Schlüter-RENO-U je profil pro vytvoření plynulého přechodu mezi různě vysokými podlahovými krytinami. Vymezovačem spáry je definována šírka spáry k navazující dlaždici. Schlüter-RENO- EU, -EBU a -MU nemájí vymezovače spáry.

Schlüter-RENO-RAMP/-RAMP-K je profil pro plynulý přechod velmi zatěžovaných dlažeb na přiléhající podlahové krytiny. Vymezovačem spáry je definována šírka spáry k navazující dlaždici.
Další čtení

Váš kontaktní partner:

Schlüter-Systems KG
Servisní kancelář Praha
Politických vězňů 912/ 10

CZ - 110 00 Praha 1

Tel:    + 420 222 192 550
Fax:    +420 222 192 552

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?