logo

Schlüter®-SHOWERPROFILE spádový klín pro boční strany a
profil pro napojení na stěnu

Sprchy v úrovni podlahy jsou při projektování koupelny nepřekonatelné. Mají své zvláštní detaily. Se Schlüter-SHOWERPROFILE však lze elegantně vyřešit i problematické oblasti. Elegantní obložení bočních stran sprch, čisté obložení čelní strany nebo zábrana proti přetékání vody v oblasti vstupu: Schlüter-Systems Vám nabízí detailní profesionální řešení. Samozřejmě z kvalitních materiálů jako jsou kartáčovaná ušlechtilá ocel nebo eloxovaný hliník.

Spádový klín pro boční strany

Schlüter-SHOWERPROFILE-S je spádový klín z plochého profilu z kartáčované ušlechtilé oceli se spádem 2 % pro obložení bočních stran sprch v úrovni podlahy. Profil je na zadní straně opatřen střiží pro zakotvení do lepidla na obklady a dlažbu. Pro uchycení v podlaze slouží systémový nosný profil z tvrdého PVC s různými výškami a s drážkou pro uchycení ve tvaru U. Pro úpravu výšky se příliš dlouhý spádový klín na nízké a / nebo vysoké straně podle potřeby zkrátí. Spádový klín lze použít vlevo nebo vpravo k přechodu podlahy nebo pod obkladem boční stěny.

Profil pro napojení na stěnu

Schlüter-SHOWERPROFILE-R je dvoudílný profil pro napojení na stěnu a obložení zdi u liniového odvodnění, která zůstává kvůli spádu volná. Pohledová plocha profilu je z kartáčované ušlechtilé oceli. Na rubové straně je opatřen střiží pro zakotvení do lepidla na obklady a dlažbu. Díky dvoudílné konstrukci lze Schlüter-SHOWERPROFILE-R plynule výškově nastavit (ve dvou provedeních) v rozsahu od 23 do 45 mm.
Schlüter®-SHOWERPROFILE-S / -R

Schlüter®-SHOWERPROFILE-S / -R

Schlüter-SHOWERPROFILE-S je spádovýklín z plochého profi lu z kartáčované ušlechtilé oceli se spádem 2% pro obložení bočních stran sprch v úrovni podlahy. Profi l je na zadní straně opatřen střiží pro zakotvení do lepidla na obklady a dlažbu. Pro uchycení v podlaze slouží systémový nosný profi l z tvrdého PVC s různými výškami a s drážkou pro uchycení ve tvaru U. Pro úpravu výšky se příliš dlouhý spádový klín na nízké a / nebo vysoké straně podle potřeby zkrátí. Spádový klín lze použít vlevo nebo vpravo k přechodu podlahy nebo pod obkladem boční stěny.
Další čtení

Váš kontaktní partner:

Schlüter-Systems KG
Servisní kancelář Praha
Politických vězňů 912/ 10

CZ - 110 00 Praha 1

Tel:    + 420 222 192 550
Fax:    +420 222 192 552

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?