logo

Osvětlené schody - pěkné a bezpečné!

Se Schlüter-LIPROTEC lze osvětlit schody a dokonce i celé schodiště. To má dvě výhody: Světlé schody poskytují dobrou orientaci a zaručují také kdykoliv bezpečnou chůzi. Zároveň elegantní osvětlení vytváří jedinečnou atmosféru a přeměňuje schodiště v elegantní show-schody.

Osvětlení schodiště

Sady pro schody Schlüter-LIPROTEC-série obsahují všechny komponenty, které jsou potřebné k osvětlení schodiště: Profily, LED moduly, síťový zdroj - vše je v sadě. Vzhledem k centrálnímu umístění zajišťuje osvětlovací systém optimální osvětlení schodiště. Ovládání osvětlení je možné dle volby vypínačem nebo - obzvláště rafinovaně - detektory pohybu.

Kompletní sada pro osvětlené schodiště

Kompletní sada pro osvětlené schodiště

Schlüter-LIPROTEC-PB 15 jsou kompletní sady pro schodiště s centrálně předmontovanými LED moduly o šířce 60 cm.
Další čtení

Osvětlené schody a hrany podest

Se Schlüter-LIPROTEC lze také zvýraznit jednotlivé schody. Je tak možno instalovat průběžné osvětlení hran schodů až do výšky čtyř stupňů - a tím vytvořit elegantní a bezpečné osvětlení schodů. Mimochodem: osvětlení lze rovněž kombinovat se schodovými profily Schlüter-TREP série.

Schlüter®-LIPROTEC-PB

Schlüter®-LIPROTEC-PB

Schlüter-LIPROTEC-PB je kvalitní profil pro hrany podest z eloxovaného hliníku s pohledovou plochou širokou 25 mm. Je připraven pro osazení LED pásků Schlüter-LIPROTEC-ES a v kombinaci se schodovými profily Schlüter umožní vytvořit elegantní osvětlení hran podest. V kombinaci se dvěma různými kryty vznikají rozmanité světelné efekty. Hranu lze osvětlit nepřímo nebo navíc i přímo pomocí světelného pásku o tloušťce 3 mm. Další oblastí použití Schlüter-LIPROTEC-PB je přímé nebo nepřímé osvětlení čelních stran pracovních desek. Profil je zkonstruován tak, že kryty a osvětlení lze vyměnit i po jejich osazení.
Další čtení

Adresa:

Schlüter-Systems KG
Schmölestr. 7
58640 Iserlohn
Nemecko

Schlüter v České republice
Schlüter v České republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

Schlüter ve Slovenské republice
Schlüter ve Slovenské republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?