logo

Tisková zpráva - Iserlohn - 26.02.2015

Nová řešení a inovativní ovládání

zoom

Pomocí nových sad lze nástěnné panely různých profilů rychle a bezpečně vybavovat elegantními osvětlovacími profily.

S celou řadou inteligentních novinek rozšířil Schlüter-Systems program osvětlovacích profilů Schlüter-LIPROTEC. Pomocí nových sad lze například rychle a bezpečně vytvořit nasvícené stěny a RGB LED moduly lze mimořádně komfortně ovládat pomocí aplikace.

Mobilní ovládání osvětlovacích profilů pomocí aplikace: Umožňuje to nový  bluetooth přijímač Schlüter-LIPROTEC-EBR ve spojení s aplikací Schlüter-LED-Color-Control. Tímto způsobem lze pohodlně ovládat barevné RGB LED pásky série LT ES 8. Aplikace je k dispozici pro přístroje iOS a Android a lze ji zdarma stáhnout přes App Store resp. Google Play.
S přijímačem, který lze díky malým rozměrům úsporně nainstalovat, lze propojit až dva koncové přístroje. Uživatel si může vybírat až z 16,7 mil. barev a LED moduly příslušným způsobem programovat. Přitom lze uložit až 16 barev jako rychlou volbu. Navíc je naprogramováno 42 různých průběhů barev, které lze vyvolat v různých rychlostech.

Komfortní ovládání pro velké světelné instalace
S technologií master-slave vyvinul Schlüter-Systems praktický doplněk k osvědčenému dálkovému ovládání osvětlovacích profilů, který lze optimálně používat především u větších instalací. Systém master-slave umožňuje současné ovládat více navzájem propojených přijímačů na velké vzdálenosti pomocí pouze jednoho vysílače. Lze tak osadit LED pásky v délce až 570 m a ovládt je pouze jedním centrálním vysílačem dalkového ovládání. Pouze propojení mezi síťovými zdroji a přijímači a mezi přijímači navzájem (master-slave a slave-slave) je nutné provést kabelem.

Nový profil jako základ nových sad pro nasvícené stěny 

Nové sady Schlüter-LIPROTEC-WSK umožňují jednoduché a rychlé osvětlení nástěnných panelů. Můžete si vybrat mezi nástěnným panelem osvětleným oboustranně a po obvodu. Pro oboustranné osvětlení je k dispozici sada v délce 250 cm, která umožňuje šířku konstukce 70 cm nebo 128,5 cm. Nástěnný panel osvětlený po obvodu lze vytvořit ve formátu 120 x 93 cm. Při výběru druhu světla má tvůrce volnou ruku: Je určován výběrem vhodné sady příslušenství. Z teplého, neutrálního bílého nebo barevného světla si každý vybere to, co potřebuje. Rozsáhlé sady příslušenství obsahují desky Schlüter-KERDI-BOARD připravené pro příslušný formát, síťový zdroj, LED pásky v požadovaném druhu světla a potřebný montážní materiál.
Základem nových sad pro nasvícené stěny je nový profil Schlüter-LIPROTEC WSK z eloxovaného hliníku. Díky integraci kabelového kanálu do geometrie profilu lze osadit LED moduly ještě snadněji. V kombinaci se dvěma různými kryty vzniká dle volby přímé nebo nepřímé osvětlení. Nový profil lze díky inteligentní konstrukci použít nejenom pro nástěnné panely s keramikou nebo přírodním kamenem, lze jej například kombinovat i s deskami pro suchou výstavbu.

Povrchy z ušlechtilé oceli
K armaturám z ušlechtilé oceli nebo ke kvalitním ukončovacím profilům, jako je Schlüter-QUADEC-EB, se perfektně hodí nové profily LIPROTEC se vzhledem ušlechtilé oceli. Hliníkové profily LIPROTEC-PB, -VB a DESIGNBASE-QD jsou nyní k dodání také s povrchovou úpravou eloxované kartáčované ušlechtilé oceli a poskytují tak při ověřené geometrii profilu ještě více elegance při utváření prostoru pomocí světla a keramiky,

Veškeré novinky a další informace a detaily k osvětlovacím profilům naleznete na www.liprotec.com.

Adresa:

Schlüter-Systems KG
Schmölestr. 7
58640 Iserlohn
Nemecko

Schlüter v České republice
Schlüter v České republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

Schlüter ve Slovenské republice
Schlüter ve Slovenské republice

Váš kontakt ve vaší oblasti.

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?