logo

Modelování koupelen pomocí Schlüter®-KERDI-BOARD

Mycí pult z KERDI-BOARD s odtokovým systémem KERDI-LINE je individuální a navíc bezbariérový.

Obložení van, mycí pulty, dělící stěny nebo regály – Schlüter-KERDI-BOARD je optimální podklad pro individuální řešení koupelen s obkladem z keramiky nebo přírodního kamene. Rozsáhlý sortiment zahrnuje desky pro obkládání v různých tloušťkách, předpřipravené prvky pro niky nebo zakrytí potrubí a prořezávané desky ke zhotovení zaoblených podkladů pro obkládání, např. zaoblená saunová lehátka nebo šnekové sprchy.

Pomocí svisle prořezávaných a tedy pohyblivých desek Schlüter-KERDI-BOARD-V lze vytvářet zaoblené stěny a rohy. zoom
Schlüter-KERDI-BOARD-V tvoří perfektní podklad i pro oblá saunová lehátka nebo wellness vybavení. zoom

Schlüter®-KERDI-BOARD – univerzální deska pro obkládání

Mycí pulty s keramickým obkladem lze zhotovit v různé výšce a šířce zcela podle přání. V případě potřeby lze pod mycí pult zajíždět i invalidním vozíkem. Mycí pult je zhotoven ze Schlüter-KERDI-BOARD, odtok tvoří odvodňovací žlab Schlüter-KERDI-LINE, který není určen pouze pro instalace ve sprchách.

Schlüter-KERDI-BOARD lze lehce přiřezávat, je stabilní a samonosný. Odpadá vyzdívání dělící stěny a Vy šetříte čas a materiál. Díky vhodným variantám pro rohy, niky a zaoblení můžete dát své kreativitě volný průběh.

Pomocí KERDI-BOARD a odvodňovacího žlabu KERDI-LINE vznikne elegantní a bezbariérový mycí pult. zoom
Regál z KERDI-BOARD poskytne spoustu místa pro věci. O pěknou a bezpečnou ochranu hran se postarají Schlüter profily, zde např. Schlüter-QUADEC. zoom

Řešení koupelen na míru se Schlüter®-KERDI-BOARD a Schlüter®-DITRA-HEAT-E

Obložená a vytápěná podesta, lavice nebo lehátka poskytují přejemně teplé a hygienické místo k sezení. Často se proto používají v bezbariérových koupelnách nebo ve wellness prostorách.

I stěny ze Schlüter-KERDI-BOARD lze vytápět plošným topením Schlüter-DITRA-HEAT-E a mohou tak sloužit k sušení ručníků nebo jako vyhřívaná stěna ve sprše.

Podesta k sezení z KERDI-BOARD vyhřívaná elektrickým plošným topením DITRA-HEAT-E přináší do bezbariérové koupelny komfort. zoom
Individuální řešení koupelny není se Schlüter-KERDI-BOARD žádný problém. Obkládat lze i šikmé plochy a splachovací nádržky. zoom
Schlüter®-KERDI-BOARD

Schlüter®-KERDI-BOARD

Schlüter-KERDI-BOARD je multifunkční podklad pro obkládání stěn, který současně může vytvořit izolaci ve spojení s obkladem a dlažbou a navíc nabízí jako konstrukční deska použití v mnoha oblastech.
Další čtení

Schlüter®-KERDI-LINE

Schlüter®-KERDI-LINE

Schlüter-KERDI-LINE je vícedílný lineární odtokový systém pro montáž sprch v úrovní podlahy s horizontálním nebo vertikálním odtokem pro osazení ke stěně nebo centrálně v ploše.
Další čtení

Váš kontaktní partner:

Schlüter-Systems KG
Servisní kancelář Praha
Politických vězňů 912/ 10

CZ - 110 00 Praha 1

Tel:    + 420 222 192 550
Fax:    +420 222 192 552

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?