logo

Schlüter®-KERDI-LINE: Liniové odvodnění

Tělesa žlabů Schlüter-KERDI-LINE jsou z kvalitní ušlechtilé oceli. K dispozici jsou v provedení pro horizontální a vertikální odvodnění. Dodávají se ve 14 délkách a jsou vhodná pro kombinace roštů /rámů (design kryt uzavřený, děrovaný, pro nalepení dlažby) a nosiče pro nalepení dlažby, které jsou součástí sortimentu. Tělesa žlabů Schlüter-KERDI-LINE jsou koncipována tak, aby je bylo možné osadit variabilně jak ke stěně tak i v ploše. Z výroby nalepená manžeta Schlüter-KERDI umožní v každém případě bezpečnou izolaci.

Schlüter-KERDI-LINE systém

 • Z 1,5 mm ušlechtilé oceli V4A
 • Jednoduchá montáž s nosným prvkem žlabu z polystyrénu
 • Montáž bez vrtání a šroubů
 • Zvuková izolace pomocí izolačních obvodových pásek
 • K dodání jsou varianty pro horizontální nebo vertikální odvodnění
 • Horizontální odvodnění na stropní desce
 • Vertikální odvodnění stropní deskou
 • Vyjímatelná zápachová uzávěrka (Schlüter-KERDI-LINE-H a Schlüter-KERDI-LINE-V)
 • Univerzální použití pro montáž ke stěně nebo v ploše
 • Univerzální použití i k přiléhajícím bočním stěnám
 • Z výroby pevně nalepená manžeta Schlüter-KERDI
 • Izolace systémem se Schlüter-KERDI
Schlüter®-KERDI-LINE-F

Schlüter®-KERDI-LINE-F

Schlüter-KERDI-LINE-F je kompletní sada pro lineární sprchy v úrovni podlahy s horizontálním odtokem. Lze ji použít univerzálně pro osazení centrálně v ploše nebo ke stěně. Díky své nízké konstrukční výšce pouhých 60 mm je zvláště vhodná pro rekonstrukce a sanace. Pro bezpečné napojení na kontaktní izolaci je na lepicí přírubě tělesa žlabu z výroby nalepená manžeta ze Schlüter-KERDI.
Další čtení

Schlüter®-KERDI-LINE-V: Liniové odvodnění s vertikálním odtokem

Schlüter®-KERDI-LINE-V: Liniové odvodnění s vertikálním odtokem

Schlüter-KERDI-LINE-V je kompletní sada pro lineární sprchy v úrovni podlahy s vertikálním odtokem. Lze ji použít univerzálně pro osazení ke stěně nebo centrálně v ploše. Na lepicí přírubě po obvodu tělesa žlabu je z výroby pevně nalepená manžeta ze Schlüter-KERDI. Slouží pro bezpečné napojení tělesa žlabu na kontaktní izolaci jak na podlaze tak i na přiléhající stěny.
Další čtení

Schlüter®-KERDI-LINE-H: Liniové odvodnění s horizontálním odtokem

Schlüter®-KERDI-LINE-H: Liniové odvodnění s horizontálním odtokem

Schlüter-KERDI-LINE-H je kompletní sada pro lineární sprchy v úrovni podlahy s horizontálním odtokem. Lze ji použít univerzálně pro osazení ke stěně nebo centrálně v ploše. Na lepicí přírubě po obvodu tělesa žlabu je z výroby pevně nalepená manžeta ze Schlüter-KERDI. Slouží pro bezpečné napojení tělesa žlabu na kontaktní izolaci jak na podlaze tak i na přiléhající stěny.
Další čtení

Montáž ke stěně nebo v ploše

Obě varianty, jak horizontální, tak i vertikální jsou koncipovány tak, aby je bylo možné osadit variabilně jak ke stěně tak i v ploše. Ani pro přiléhající boční stěny není nutné zvláštní řešení. Vzniklé kouty se snadno izolují přiloženými tvarovkami pro vnitřní kouty.
Schlüter®-KERDI-LINE

Schlüter®-KERDI-LINE

Schlüter-KERDI-LINE je vícedílný lineární odtokový systém pro montáž sprch v úrovní podlahy s horizontálním nebo vertikálním odtokem pro osazení ke stěně nebo centrálně v ploše.
Další čtení

Váš kontaktní partner:

Schlüter-Systems KG
Servisní kancelář Praha
Politických vězňů 912/ 10

CZ - 110 00 Praha 1

Tel:    + 420 222 192 550
Fax:    +420 222 192 552

image
Napište nám!

Máte otázku nebo podnět?